100 шампунів для сестричок Кардашян

кардашянЄ думка, що з фігурою Кім Кардашян (Kim Kardashian) не дуже пощастило. Хоча, питання вельми спірне. І його готовий оскаржити, як мінімум, Каньє Уест (Kanye West), чиї відносини зі світською левицею планомірно йдуть до одруження. Що-що, а доглядати за собою Кім дійсно вміє. Не дарма ж у їх сімейства є частка в декількох парфюмерно-косметичних компаніях.

Телезірка розповіла, що у неї завжди в наявності не менше двадцяти різних шампунів. А був час, коли у всіх сестер їх набиралося, загальною складністю, більше сотні. Крім погоди та стану волосся, на вибір шампуню може легко вплинути, наприклад, настрій. Власне, по-іншому у жінки і бути не могло. Кім не радить мити голову частіше, ніж раз на два дні. На її думку, вона не може не довіряти своєму перукареві, тому й слід його порад. Кілька разів на тиждень можна дозволити собі використання кондиціонера, а також, не частіше одного разу за сім днів, зробити маску для волосся.

Вторить своїй сестрі і Кортні Кардашян. Дівчина робить раз на тиждень інтенсивну маску для волосся і миє голову шампунем 3-4 рази на тиждень. Все залежить від вільного часу. Коли трапляються світські виходи, то Кортні проти використовувати шампунь для об'єму волосся. На думку селебріті, коли ваші волосся виглядає втомленими, їм не завадить трохи приємного блиску і шовковистості. Іноді, можна підбадьорити волосся мусом, але, не варто цим захоплюватися.

Висновок з інтерв'ю напрошується сам - не варто дуже старатися з волоссям. Достатньо лише регулярності догляду та акуратності у виборі відповідного для вашого волосся шампуню та інших засобів краси.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Дуже важливо правильно вибрати шампунь. То як буде обраний шампунь, може згодом спричинити за собою проблеми з волоссям і шкірою голови. Не варто вірити рекламі або наслідувати приклади подруг - один і той же шампунь може неоднаково...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика