Американки бісяться

американкиВ Америці, в країні, завдяки якій шампунь став таким популярним засобом особистої гієни, а пізніше придумали натуральні шампуні, тепер пішли далі і активно пропагують відмову від них.

П'ять років без шампуню

На початку цього року американка Жаклін Баєрс (Jacquelyn Baers) відзначила п'ятирічний ювілей дуже важливого для неї події. Всі ці роки вона не використовує шампунь. Мало того взагалі не використовує ніякі засоби для миття волосся. Ось гідний приклад людини, якій пройшов всі муки пекла отучения волосся від частого миття. За словами Жаклін спочатку свого тернистого шляху вона вирішила замінити шампунь яблучним оцтом і борошном, але такий варіант їй теж не підійшов. І тоді жінка прийняла рішення взагалі не мити волосся.

За цей час, на думку Жаклін, її волосся стали більш здоровими і зовсім не виглядають брудними і недоглянутими. На доказ наводяться фото. Якість фото залишає бажати кращого, що досить дивно для нашого часу, коли навіть за допомогою телефону можна зробити більш вдалі знімки. Можливо, все не так вже чудово ...

американкиБез шампуню нікуди

Інша громадянка США, Розі Моррісон, яка проживає в Південній Америці вирішила своїм тілом встати на захист місцевих автомобілістів. Але замість гасел та інших атрибутів протестуючих прихопила з собою тільки купальник і шампунь.

Протестувала вона проти величезних (за мірками американців) вибоїн на дорозі від роботи до дому через які місцеві водії їдуть цілу годину замість звичайних 20 хвилин. Протест відбувався наступним чином: одягнувши милий купальничек Розі занурилася, немов у ванну, в саму велику яму з тих, що так дратують її на шляху. Там поливаючи себе улюбленим шампунем, вона намагалася митися. А соратники по боротьбі зняли серію фотографій, які й стали вирішальним аргументом для місцевої влади ... депортувати Розі Моррісон на батьківщину.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Як і про багато косметичні продукти, які обнародувано в значній мірі через інтернет, про твердий шампунь складені чимало міфів і опублікована маса суперечливої інформації. І що ще цікавіше спроби розвінчати наявні міфи призводять до...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика