Чому Адель заважає співати шампунь

адельБританська суперзірка ніколи не блищала приголомшливою зовнішністю або надпопулярними нарядами. Зате вона, як і личить справжній співачці, відрізняється від багатьох популярних виконавців дійсно приголомшливим голосом і по-справжньому розкішною зачіскою.

У чому ж секрет класичної ретро-зачіски Адель (Adele)? У своєму недавньому інтерв'ю для модного журналу «Glamour», виконавиця значної кількості хітів і володарка безлічі музичних премій поділилася своїми секретами «без купюр».

Виявляється, все більш ніж просто. У Адель (Adele) немає ніякого улюбленого засоби для миття волосся. Вона користується самим натуральним шампунем, якщо таким можна вважати воду. Так, саме так. Британська суперзірка абсолютно відмовляється від шампуню і миє своє волосся простою водою. Правда, в кінці свого інтерв'ю, співачка зізналася журналісту, що вчора таки мила волосся шампунем. Однак, це було вперше за останні два місяці. Виробник і марка, природно, названі не були. Та це, в принципі, і не настільки важливо, якщо врахувати, що співачка користується шампунем так рідко. Основним миючим засобом для неї була і залишається чиста вода.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Використовувати шампуні на кожен день доводиться людям з волоссям схильними до жирності. На жаль, для багатьох людей часте застосування шампуню і щоденне застосування шампуню означає одне і те ж. Але чи так це насправді? Як реагують...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика