Дьоготь березовий

деготь березовыйБерезовий дьоготь, мабуть, один з найдревніших антисептиків. Дьоготь отримують з березової кори, склад березового дьогтю наступний: крезоли, феноли і інші корисні речовини. Як компонент косметичних засобів – кремів, шампунів, лосьйонів, мила, паст, мазей - дьоготь використовується з різною концентрацією – від 1% до 30%.

В наші дні вчені, вивчивши склад березового дьогтю, попереджають, що туди входять і канцерогени. Тому украй небажано як приймати березовий дьоготь всередину, так і використовувати його несистемно, навіть в малих кількостях.
 
Також слід враховувати, що дьоготь володіє украй неприємним і стійким запахом. Ця особлива властивість березового дьогтю. Так пахне «Мазь Вишнєвського», одним з основних компонентів якої і є березовий деготь. Тому зберігати і додавати його до складу масок слід поза житловим использование березового дегтя приміщенням. Наприклад, на балконі. Маски з березовим дьогтем можуть підійди тільки людям з нормальним або жирним волоссям. Використовуються такі маски тільки для коренів волосся. У будь-які маски і миючі склади не слід додавати більше половини чайної ложки березового дьогтю, що б не писали в рецепті. Цього цілком достатньо для отримання позитивного ефекту. Збільшення дози приведе тільки до посилення неприємного запаху. Залежно від структури волосся, запах зникає після першого миття або злегка відчувається, при близькому контакті, до трьох днів.  Використовуються такі маски не більше двох раз на тиждень. Кількість – не менше восьми процедур.
 
Перед першим використанням слід провести тест на алергію. Дьоготь дуже алергенний продукт. За декілька днів до використання нанесіть трохи дьогтю на шкіру передпліччя або на згин ліктя (там ніжніша шкіра) і залиште на 2 години. Якщо реакції немає – можна сміливо використати березовий дьоготь для волосся і шкіри голови. Крім того, блондинкам слід чекати невеликого потемніння волосся.  Ні в якому разі не слід додавати дьоготь у фабричні маски для волосся. Змішування хімічних компонентів маски (а хімічні компоненти будуть в таких масках обов'язково, навіть якщо на етикетці написане зворотне) з дьогтем можуть викликати непередбачувану реакцію.
 
Не намагайтеся лікувати березовим дьогтем лупу, не з'ясувавши причину її появи. У більшості випадків її викликає грибок. Тоді краще використати лікувальні шампуні від лупи.
Нагородою за Ваші муки стане прекрасний і здоровий вид Вашого волосся. А ось прискорення їх зростання, не дивлячись на численні обіцянки, може і не произойти.Оскільки, на думку трихологов, усі олії і маски діють безпосередньо на волосся і шкіру голови, але не на їх зростання і тим більше не на фолікули. Тому не варто розраховувати на лікувальні властивості березового дьогтю як на панацею.
 
Завдання цієї статті – дати Вам основні і найважливіші рекомендації по використанню березового дьогтю. Самі рецепти масок з березовим дьогтем в цій статті наводитися не будуть. Величезна кількість таких рецептів можна знайти в інтернеті чи придумати самим. Головне, дотримуватися вказаних вище рекомендацій. Але якщо Ви давно і ефективно користуєтеся маскою на основі березового дьогтю, залиште її рецепт в коментарях до цієї статті. Не забудьте написати який у Вас тип волосся(колір, густина і міра жирності).

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

 

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика