Футболісти отримали шампунем

футболистиБелградські фанати команди "Црвена Звезда" не сидять склавши руки, якщо у їх улюбленої команди справи йдуть не дуже добре. Не встигли футболісти поскаржитися у відкритому листі на важке життя, на те що затримують зарплату і навіть (о жах!) в душових перестали видавати шампуні, як буквально через пару днів частина проблем була вирішена. Радикально. Зловмисники пробралися на клубну стоянку, розбили бокове скло машин бідних футболістів і поклали на сидіння упаковки шампунів. Мабуть, те, що футболістам нема чим змити піт після важких тренувань найбільше зачепили почуття фанів червоно-білих.

Однак, Мілош Нінкович, один з кращих гравців клубу, не оцінив такої турботи, а висловився вкрай негативно, оскільки вважає таку ситуацію ганьбою для клубу. Також йому не надто приємно, що белградські вболівальники не послухали головному посилу листи, адже вони просто хотіли сказати, що керівництво зовсім не підтримує своїх підопічних, і вони відчувають себе кинутими. Що в свою чергу не сприяє зміцненню командного духу і волі до перемоги.

Остання заява, як не можна краще відображає існуючий стан речей, оскільки клуб загруз у боргах, скотився на п'яте місце в чемпіонаті Сербії та активно конфліктує зі своїми вболівальниками.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Шампуні Клоран (Klorane), як все французьке, не позбавлені якогось шарму. У них цікава упаковка і вражаючий склад. Але не варто робити поспішних висновків, краще для початку прочитати цей невеликий огляд ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика