Як миє волосся Barbara Palvin

шампуньНове обличчя в світі моди, угорська модель Барбара Пелвін ( Barbara Palvin ), розповіла журналістам видання "The Gloss", як вона доглядає за своїм волоссям.

Виявляється, для того щоб домогтися ефекту тільки що вимитих волосся, зовсім не обов'язково мити їх, стверджує Barbara Palvin. Тобто не обов'язково мити їх цілком. Наша героїня, до речі, володарка шикарних густих і довгих волосся, воліє наносити шампунь, тільки, на верхню частину волосся, ближче до шкіри. А все інше просто споліскують водою. За її словами, це сприяє зменшенню їх сухості. Також вона намагається сушити волосся на повітрі і не використовувати без крайньої необхідності фен.

Що ж про це, і не тільки, ми як раз писали в статті про миття волосся. І якщо раптом ви не хочете слухати наших порад, може, прислухаєтеся до порад Барбари Пелвін?

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Нерідко проблеми з волоссям та шкірою голови виникають не через погану якість шампуня або через те що шампунь не підходить конкретній людині, а з причини неправильного використання шампуню. І не дивно, адже багатьом навіть не спадає на...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика