Кінський шампунь

кінський шампуньНе слабшає інтерес прекрасної половини людства до шампунів для коней. Форуми Рунета пістрявлять повідомленнями про кінські шампуні вже більше двох років. Прибічники шампунів для коней не скупилися на аргументи, розхвалюючи свої кохані марки. І які дифірамби тільки не співаються: волосся густе і блискуче, виглядають шикарно, захвату немає межі, купуйте, купуйте та швидше, поки не розібрали. Але вже зараз, на момент написання статті, на багатьох форумах почали з'являтися повідомлення від тих, у кого з'явилися проблеми від частого миття кінським шампунем. Таких повідомлень не багато. Люди не дуже люблять визнавати свої помилки. І це цілком з'ясовно: ще півроку – рік тому, закликати усіх форумчан наслідувати свій приклад, а тепер написати: «ой вибачите, сталася помилка, у мене потоншало волосся, почали сіктися і випадати»? На таке мало хто зважиться.

І так, спершу розберемося, з чого це розпочалося.

Більшість ресурсів, посилаються на висловлювання голлівудського перукаря Ентоні Дикі (Anthony Dicky) про те, що одна з його клієнток, Сара Джесіка Паркер, користується шампунем для коней Mane 'N Tail. Пошуки оригінального джерела привели до Birmingham Evening Mail (England), на жаль, на сайті видання ця стаття відсутня, інформація узята з іншого джерела. Надрукована вона була ще 26 листопада 2003 року. У Рунеті ж галас почався у кінці 2007 роки, тобто через чотири роки. У зв'язку з цим можна припустити, що хтось або з виробників, або з дилерів кінських шампунів, здувши пил з цієї статейки, підняв галас заради збільшення продажів.

Тепер розберемо найпопулярніші аргументи прибічників і супротивників шампунів для коней

Волосся стає густим і шовковистим

Це правда. Такий ефект досягається за рахунок того, що до складу шампуню входять колаген або силікон. Ці компоненти обволікають волосся, потовщуючи їх, але тим самим перевантажують і послабляють. При регулярному використанні такого шампуню, приблизно через півроку розкішна грива може перетворитися на общипаний хвіст. До речі, подібні компоненти є присутніми і в шампунях для людей, що обіцяють об'єм і силу, але не в таких кінських дозах.

Шампунь від лупи для коней – явний маркетинговий хід, розрахований на людей. Звідки у коней лупа?!

Коні страждають лупою як і люди, і також як і у людей викликає лупу найчастіше грибок. Проте в популярних кінських шампунях від лупи, з цією проблемою покликана боротися усе той же окисел цинку, який коням допомагає не більше ніж людям.

У кінських шампунів натуральний склад

Поняття «натуральний» не відноситься ні до якої магазинної миючої косметики. Виробники, відносячи свої товари до цієї категорії, сильно лукавлять. Оскільки навіть косметичні продукти, що містять які-небудь екстракти у своєму складі не можна так назвати.

Крім того, у багатьох кінських шампунях вітчизняного виробництва на другому місці натрію лауретсульфат який містять 99% шампунів з супермаркету. Але яка міра очищення? Не факт, що норми за якістю косметики для тварин строгіші, ніж для людини. Швидше навпаки. А раз так, то навіщо виробникові шампуню для тварин платити більше.

кінський шампуньВолосся погано розчісується і електролізується.

Не завжди. У кінських шампунях, у складі яких менше інгредієнтів, ніж в шампуні для людей, якраз відсутні компоненти, які є вирішальні для цей проблеми.

Волосся росте швидше.

Цьому може сприяти березовий дьоготь що міститься в деяких шампунях. Маски для волосся на основі березового дьогтю використовуються для лікування волосся досить давно. І це, мабуть, єдиний корисний для людини компонент в цих шампунях. Хоча знову ж таки - яка концентрація?! У будь-якому випадку, не варто заради нього купувати кінський шампунь.

Якщо, не дивлячись на усе те, що тут написане, Ви все ж, постукуючи від нетерпіння копитами, збираєтеся мчатися галопом в зоомагазин за заповітним шампунем, і вважаєте, що нарешті панацея для волосся знайдена, то дотримуйтеся хоч би декількох простих правил:

- вживання кінського шампуню можна пробувати людям з нормальними або жирними типами волосся, для сухого волосся вживання такого шампуню строге протипоказано у зв'язку з кінською дозою ПАР що містяться в нім;

- при щонайменшому свербежі, палінні шкіри голови або щедрому випаданні волосся припините використання цього шампуню, шануйте інші статті на нашому сайті, прогляньте каталог, дізнайтеся більше про шкідливі і корисні компоненти шампунів і виберете для себе дійсно якісний і корисний особисто Вам шампунь.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Чим відрізняється бальзам від кондиціонера, чи є між ними істотна різниця? Чи варто купувати всю косметичну серію відразу або достатньо обмежиться просто шампунем? Як діє ополіскувач і як діє кондиціонер? Які компоненти в складі...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика