Косметичний шампунь від лупи

шампунь від лупиЛупа – це хронічне захворювання шкіри голови, пов'язане з порушенням процесу оновлення клітин, внаслідок чого утворюється надмірна кількість лусочок, що омертвіли, які залишаються на волоссі у вигляді білих пластівців. По справжньому позбавиться лупи можуть допомогти тільки Лікувальні шампуні від лупи. Косметичні шампуні тільки видаляють максимальну кількість сала з шкіри голови, тимчасово залишаючи грибок без їжі. Також Zinc Pynthione, що входить до їх складу повинен сприяти зменшенню сальності. Тому на етикетці більшість з косметичних шампунів від лупи поряд з фразою типу – «ефективно позбавляє від лупи», можна побачити такий «*» знак, а в якому-небудь мало помітному місці пояснення: *при регулярному використанні.

До складу косметичних шампунів від лупи входять дуже потужні аніонні поверхнево активні речовини, без всякої домішки неіоногенних ПАР. Така миюча композиція надзвичайно жорстка, розрахована на дуже сальні шкіру голови і волосся. Тому якщо люди з недостатньо жирною шкірою починають використати такі шампуні – кількість лупи може збільшуватися. Але вже внаслідок того, що косметичні шампуні від лупи можуть пересушити шкіру голови.

Здавалося б, що може бути простіше – додати кетоконазол в такий шампунь, і він відразу перейде в категорію лікувальних шампунів. Але це абсолютно не треба виробникам з сектора масс-маркета. Їх завдання продать якомога більше шампуню, «підсаджуючи» на нього своїх покупців. Адже саме «регулярне застосування» забезпечує регулярні продажі.

шампунь від лупиЩе одна хитрість маркетологів – продаж косметичних шампунів від лупи у великих, літрових флаконах. Покупці, спокусившись на помітну знижку, потім часто шкодують витрачених грошей і продовжують миття шампунем. В результаті, коли баночка добігає кінця, вже дуже важко відмовити від такого шампуню. Перехід на іншу марку часто супроводжується захопленням кількості лупи і іноді ще свербежем шкіри голови.

Таким чином косметичні шампуні вирішують тільки одну проблему – залишають грибок без їжі. Але сам грибок не пригнічується. І крім того можуть спровокувати появу лупи з іншої причини.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Натуральні шампуні стали нав'язливою ідеєю для багатьох покупців. Природно виробники поспішають наповнити полиці магазинів «натуральним» товаром. І звичайно, кожен виробник позиціонує свій товар як самий натуральний шампунь. Ці «...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика