Лікувальний шампунь проти лупи

шампунь від лупиЛупа – це хронічне захворювання шкіри голови, пов'язане з порушенням процесу оновлення клітин, внаслідок чого утворюється надмірна кількість лусочок, що омертвіли, що залишаються на волоссі у вигляді білих пластівців. Лупа зустрічається у кожної третьої людини що живе на землі. Маса людей у віці від 12 до 50 років періодично стикаються з цією проблемою. Після 50 років лупа зустрічається набагато рідше, оскільки з цього віку у більшості людей синтез шкірного сала зменшується. А як раз з 12 років в період статевого дозрівання у багатьох підлітків спостерігається підвищення секреції шкірного сала.

Проте наявність надмірного шкірного сала є тільки одним з декількох чинників утворення лупи. Симптоми лупи і себорейной екземи проявляються при поєднанні трьох чинників :
 

 1. Генетична сприйнятливість до запальної реакції.
 2. Наявність секрету сальних залоз на шкірі голови.
 3. Наявність грибка M.Globosa у активній фазі.

  Тому, не дивлячись на те, що практично кожна людина є носителем M.Globosa, лупа при цьому з'являється далеко не у кожного.
   

  Якщо імунітет ослабляється, грибок може почати поводитися агресивно. Живлячись шкірним салом, він виділяє багато олеїнової кислоти, яка викликає роздратування, послабляє захисний бар'єр епітелію і, врешті-решт, порушує процес оновлення клітин.

  По справжньому позбавитися від лупи, можуть допомогти тільки лікувальні шампуні. Косметичні шампуні, удосталь представлені в супермаркеті, здатні тільки частково розв'язати цю проблему. До наступного миття, прив'язуючи до себе споживачів.

  У складі лікувальних шампунів на першому місці, як правило, знаходиться кетоконазол. Цей компонент ефективно усуває гриб і грибкову інфекцію – головну причину лупи. На другому місці в складі є присутнім лауретсульфат натрію. Правда, саме у складі лікувальних шампунів його чомусь іменують «натрію лаурил ефір сульфат», прямий переклад його повної англійської назви - Sodium lauryl ether sulfate. Мабуть у зв'язку з нападками на цей компонент. Взагалі склад подібних шампунів гранично простий, тому волосся після миття схоже на мочалку і вимагає додаткового обполіскування, але дуже бажано не бальзамом-обполіскувачом з найближчого супермаркету.

  Таким чином, якщо Ви не хочете усе життя мити голову шампунем однієї марки та не хочете мати проблеми з лупою, пройшовши курс лікування, раз або два у місяць в цілях профілактики мийте голову шампунем від лупи, а усю решту часу будь-яким іншим шампунем по вашому вибору.

  Поділіться корисною інформацією:

   

   

   

  Для того щоб поліпшити якість волосся і прискорити його зростання часто застосовують березовий дьоготь. Березовий дьоготь додають в шампунь і дігтярне мило. Існує безліч масок на основі березового дьогтю. Але, на жаль, від джерела до...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика