Нізорал шампунь

шампунь nizoralШампунь «Нізорал» відноситься до лінійки лікувальних шампунів від лупи, він призначений також і для боротьби з іншими захворюваннями шкіри, викликаними грибковими мікроорганізмами. Незважаючи на слово «шампунь» в назві, є лікарським препаратом, а не засобом для щоденного миття голови. Випускається в тарі невеликого обсягу, по 25 і 60 мл.

Що обіцяють

В інструкції до шампуню Нізорал написано, що це протигрибковий засіб зовнішнього застосування, призначений для лікування та профілактики захворювань шкіри голови, таких як себорея (лупа) і висівкоподібний лишай. При лупі шампунь треба застосовувати два рази на тиждень, курсом від 2 до 4 тижнів. При лишаї рекомендується щоденне застосування протягом п'яти днів.

Акцент робиться виключно на лікувальному вплив препарату на шкіру голови, а миючий властивості і вплив на волосся не розглядається.

Склад

Кетоконазол (2%), лаурилсульфат, натрію лаурілсульфосукцінат, діетаноламід, колагену гідролізат, макроголу метілдекстрози діолеат, хлорид натрію, гідроксид натрію, соляна кислота, імідосечовина, віддушки, барвник Алюр червоний і очищена вода.

Опис компонентів складу

Миюча формула

Миючий склад представлений такими павами, як лаурилсульфат натрію,лаурілсульфосукцінат натрію, діетаноламід. Другий ПАР, незважаючи на схожу назву, є більш щадним і дорогим компонентом, який іноді додають навіть у засоби для дітей. Діетаноламід - піноутворювач і загусник. В якості ще одного загусник виступає сіль.

Загалом миючий склад досить жорсткий, який не підходить для частого застосування і для сухого волосся. У повсякденних шампунях таке поєднання ПАВ використовується в засобах для миття жирного волосся, але в даному складі ймовірно підібраний спеціально, для більш ефективного очищення шкіри і вимивання лупи.

Лікувальні складові

В першу чергу представлені кетоконазолом - протигрибковим препаратом, досить ефективним, блокуючим розвиток грибкових інфекцій шляхом порушення проникності мембрани мікроорганізму. В результаті грибок гірше забезпечується киснем і припиняє розвиватися. Має тенденцію з часом накопичуватися в волоссі і шкірі.

Соляна кислота - не самий характерний компонент для косметичних засобів. Їдка речовина, яке у великих концентраціях може викликати опіки. На відміну від протигрибкового засобу, не має направленої дії, так що припікає не тільки уражені ділянки, але і сприяє руйнуванню всієї мікрофлори.

Імідосечовина - компонент, призначений для прискорення проникнення в шкіру інших складових, при цьому володіє антибактеріальними властивостями.

Інші компоненти

Колагену гідролізат - продукт на білковій основі, що сприяє живленню шкіри і відновленню рівня амінокислот, володіє поживними і ранозагоювальними властивостями. Теоретично повинен компенсувати травмуючий дію попередніх інгредієнтів, але, враховуючи, що довше п'яти хвилин на голові даний шампунь тримати не рекомендується, навряд чи встигне виробити належний ефект.

Отдушки і барвник - тут все зрозуміло, на миючі або лікувальні засоби шампуню вони ніяк не впливають, призначені виключно для естетичного ефекту.

Висновки

Нізорал шампунь являє собою в першу чергу лікарський препарат, призначений для лікування певних захворювань шкіри голови, але в процесі може сушити і пошкоджувати волосся. Його використання обгрунтовано, коли причина виникнення лупи точно відома, засіб рекомендовано лікарем, і чітко дотримується інструкція із застосування. У будь-якому іншому випадку краще поберегти волосся і постаратися підібрати більш щадний засіб.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Лікувати лупу дійсно ефективно дуже не просто, оскільки досить складно підібрати "свій" шампунь, тобто шампунь який насправді вирішить цю проблему надовго чи назавжди. У даному огляді представлений як раз один з таких шампунів - шампунь...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика