Новий шампунь «Adama Anti-Frizz» для випрямлення волосся

випрямлення волоссяТоргова марка «Zion Health» презентувала унікальний шампунь «Adama Anti-Frizz», який, згідно брифу, випрямляє кучеряве волосся. Виробник заявляє, що це реально доведено попередніми тестами.

На офіційному сайті компанії можна прочитати наступну інформацію рекламного характеру, цитуємо:

«Історія з випрямляння волосся для багатьох представниць слабкої статі триває ціле життя. І є ті, хто припиняє боротися, обманюючи себе, що їм дуже подобаються кучеряві локони і це подарунок долі. Але, що робити, коли хочеться рівне каре, а з кучериками його зробити просто нереально? Ламінування волосся не вихід, та здійснювати цю процедуру накладно і шкідливо для волосся. Щоденне самостійне випрямлення утюжком - теж не вихід. І тут, з'являється щоденний шампунь з необхідними корисними властивостями за доступною ціною».

Також повідомляється, що в загальній складності шампунь містить більше 57 мікроелементів у чистому вигляді. Ключову роль у випрямленні волосся виконує магнітна глина. Йдеться про осадової породі, яка володіє природними властивостями детоксикації. Крім того, мікроелементи шампуню зміцнюють волосяні фолікули і додають волоссю природний приємний блиск. Шампунь вже є у продажу в Європі та США і його ціна не надто висока. Мешканці ж Росії та України поки можуть придбати його тільки в мережі, наприклад на Amazon.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика