Пиво - шампунь для зірок

пивоСправжньому чоловіку не зрозуміти, як можна пиво вживати не всередину, а як зовнішній засіб. Тим не менш, деякі так і роблять. Причому, цю жінку всі ми знаємо. Йдеться про відому кіноактрису, красуню і просто коханую жінцю Майкла Дугласа (Michael Douglas). Так, саме. Ми говоримо про Кетрін Зете-Джонс (Catherine Zeta-Jones). У неї свої правила миття волосся. Актриса стверджує, що досить часто використовує пиво як шампунь і як засіб для зміцнення волосся. Але і це ще не вся хитрість. До пива Кетрін обов'язково додає звичайний натуральний мед. Як каже акторка, до кінця дня вона відчуває себе чимось середнім між пивний бочкою і бджолиним вуликом. Але, воно того варто, адже натуральний шампунь з пива і молока для дружини Майкла Дугласа найкоротший шлях до краси і силі волосся.

Не менш оригінальною, на тлі Кетрін Зети-Джонс (Catherine Zeta-Jones), виглядає і секс-символ кінця минулого століття, американська супермодель і актриса Сінді Кроуфорд (Cindy Crawford). У часи повального захоплення використанням натурального молока для краси шкіри, красуня перевершила всі очікування, і почала мити молоком своє волосся. Причому, так і не відомо був це шампунь з козячого або коров'ячого молока. Де бралося молоко і якою була його жирність з'ясувати також не вдалося.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика