Професійні шампуні

професійні шампуніПрофесіонали - стилісти і звичайні  перукарі, які дива вони творять з нашим волоссям. Допомагають їм в цьому маса косметичних засобів, одне з яких шампунь - природно професійний. І багато споживачів в надії отримати професійне миття волосся платять не малі гроші за так звані професійні шампуні. Чому так звані? Та тому, що найчастіше під виглядом професійного шампуню споживач, отримує звичайний шампунь з величезною націнкою.

Що ж таке професійний шампунь

Істинно професійний шампунь не є чимось понад незвичайним. Він відрізняється від звичайного шампуню більшою тарою і більшою мірою концентрованості. Як, загалом, будь-які продукти, призначені для професійного використання. Тобто мається на увазі великий об'єм споживання продукції за відносно короткий період. У зв'язку, з чим ціна таких продуктів виходить прийнятнішою. І ця основна, хоча і не єдина відмінність.

Чим відрізняються професійні шампуні від звичайних

У зв'язку з тим, що більшість властивостей, що приписуються професійним шампуням, є не більше ніж черговим міфом - обговоримо ті, що найчастіше зустрічаються.

Міф: професійні шампуні відрізняються від звичайних, передусім, тим, що до їх складу входить велике число активних компонентів. Як правило, вони збагачені кондиціонуючими добавками, які полегшують розчісування волосся, не дають їм електризуватися, надають пишноту зачісці.

Насправді: наявність кондиціонуючих добавок характерна для так званого шампуню два в одному. У справжніх професійних продуктах такого бути не повинно.

Міф: часто професійні шампуні містять натуральні речовини, що покращують структуру волосся, – рослинні екстракти і олії, керамиды, протеїни, комплекси вітамінів і мікроелементів. Таке додаткове «живлення» дозволяє швидко повернути доглянутий вид навіть пошкодженому волоссю.

Склад істинно професійних шампунів досить короткий – нічого зайвого.

Міф: професійні шампуні м'яко діють на шкіру голови, а ефективність від їх використання настільки висока, що дозволяє побачити результат вже після першого застосування. При цьому професійні шампуні можуть використовуватися щодня.

професійні шампуніНасправді: завдання професійного шампуню швидко, ефективно і повністю відмити волосся. Тому його миюча формула досить потужна. Результат застосування такого шампуню - це чисте волосся. Так що тут усе вірно, такий результат буде видний відразу після використання. Втім, цим можуть похвалитися і звичайні шампуні. А ось що стосується щоденного застосування, то однозначно справжній професійний шампунь для цього не підходить. Щоденне застосування шампунів з часом може стати джерелом проблем з волоссям і шкірою голови.

Міф: професійні шампуні часто по своїй дії близькі до лікувальних засобів. Такі шампуні розробляються окремо для кожного типу волосся і для певної проблеми. Є професійні шампуні для нормального, сухого, жирного, комбінованого волосся, тонкого і безживного, пошкодженого, забарвленого, освітленого або волосся з мелированием, волосся з хімічною завивкою, хвилястого, кучерявого, довгого і такого, що січуться, зрілого волосся (для людей старшого віку), шампуні від лупи, спеціально для блондинок, брюнеток, для забарвленого в яскраві кольори волосся.

Насправді: Вам часто доводилося бачити, щоб в перукарнях використовували таку величезніше кількість шампунів? У будь-якому, навіть найфешенебельнішому салоні їх не буде так багато. У переважній більшості випадків, майстер використовує один – два рідше три види шампуню. І це нормально. По-перше, справжні професійні шампуні не можуть порадувати такою різноманітністю як масс-маркетинговые лінійки. По-друге, цього і не треба. Досить складно з ходу визначити тип волосся, щоб зрозуміти, який власне до них застосувати шампунь. Іноді навіть самі клієнти перукарень не можуть точно сказати, до якого типу слід віднести їх волосся. Крім того, застосування спеціальних шампунів виправдовує себе при регулярному використанні. Проте мало хто ходить регулярно мити голову в перукарню. З цієї ж причини ви не знайдете професійних шампунів від лупи. В усякому разі, якщо це дійсно професійний шампунь.

Міф: Професійні шампуні для чоловіків спрямовані на рішення проблем що найчастіше зустрічаються у клієнтів чоловічої статі.

Насправді: якщо йдеться про облисіння, то ніякий шампунь не допоможе впоратися з цією проблемою. Що б не писали на упаковці. Якби це було вирішити так просто, то, мабуть, лисі чоловіки вже давно б не зустрічалися. Що стосується усіх інших проблем, то якщо якісь шампуні і здатен впоратися з ними, то тільки при регулярному застосуванні впродовж визначеного периода.

професійні шампуніЧи варто платити за професійний шампунь звичайному споживачеві

З усього вищесказаного можна зробити нескладний висновок - немає необхідності створювати багато видів професійних шампунів для того, щоб ними користуватися у перукарнях. Але якщо основна мета – продавати шампунь у перукарні з величезною націнкою за статус, то усе стає на свої місця. Так звідки ж взялися такі псевдо професійні шампуні? Можливо, маркетологам якоїсь фірми що випускає професійні шампуні для перукарень, прийшла проста, але геніальна думка. Орієнтувати свій товар на широкого споживача, але при цьому зберегти їх статус. Адже якщо такі шампуні використовують професіонали, то це означає, що він особливий, ПРОФЕСІЙНИЙ. Але ж у більшості випадків вони не використовуються, а просто продаються в перукарнях і салонах краси. Усе це дуже нагадує мережеві продажі - особливий товар в особливих місцях (у перукарнях). Насправді, справжні професійні шампуні відрізняються від звичайних шампунів як засобу для авто-миття від звичайних авто-шампунів.


Що ж насправді відрізняє хороший професійний шампунь

 1. велика тара мінімум 1 літр.
 2. висока концентрація.
 3. мінімум інгредієнтів (тільки у справі), тому короткий склад.
 4. ніяких рослинних екстрактів.
 5. висока миюча здатність.
 6. збалансованість миючої формули, висока якість очищення інгредієнтів.
 7. не підходять для частого використання.
 8. при використанні вдома слід бути обережним з кількістю шампуню наноситься на волосся, оскільки концентрація шампуню набагато вища, ніж у звичних «домашніх» шампунів.

  Поділіться корисною інформацією:

   

   

   

  Коні служать людям не одну тисячу років. Але з недавніх пір все більше людей цікавляться безпосередньо кінської гривою, а вірніше тим, чим його миють - шампунем для коней. Чомусь все більше людей починають думати, що кінський шампунь для...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика