Шампунь Алерана

шампунь алеранаШампунь Алерана є частиною серії по догляду за ослабленим, поріділим, інтенсивно випадаючим волоссям. Ми не будемо судити про ефективність всієї серії в цілому, а зупинимося як завжди на шампуні.

Що обіцяє виробник

Заяви виробника не радують новизною, все за стандартом для такого роду товарів. Як завжди упор йде на натуральні компоненти. Цитуємо: «... натуральні компоненти - масло чайного дерева, екстракти кропиви та лопуха - запобігають випадання і сприяють зростанню сильного і здорового волосся, дбайливо доглядають за шкірою голови." Особливо кумедно в цьому списку виглядає масло чайного дерева, але про це нижче.

Склад шампуню Алерана

Для прикладу узятий склад шампуню для жирного і комбінованого волосся.

Вода очищенная, лауретсульфат натрия, кокамидопропилбетаин, лаурилглюкозид, ПЭГ-7 глицерилкокоат,ПЭГ-4 рапсидамид, хлорид натрия, гликоль дистеарат, кокамид МЕА, лаурет-10, отдушка, пантенол, каштана экстракт, крапивы экстракт, лопуха экстракт, полыни экстракт, шалфея экстракт, гуар гидроксипропил тримониум хлорид,гидролизованные протеины пшеницы, метилхлоротиазолон, метилизотиазолон, лимонная кислота, масло чайного дерева.

Опис деяких компонентів складу

Миюча формула на основі лауретсульфат натрію пом'якшена жирними кислотами кокосового масла ( ПЕГ-7 гліцерілкокоат ) і неіоногенні сурфактантом ( ПЕГ-4 рапсідамід ), сгущена сіллю. Принципово від інших шампунів на основі лауретсульфат не відрізняється, хоча менш «жорстка» ніж у багатьох шампунях для жирного волосся категорії «мас-маркет».

Заявлені натуральні компоненти, користі не принесуть, навіть при впливі протягом трьох хвилин, як вказує виробник. Так як їх кількість мізерна . А завершальне масло чайного дерева, з якого починається рекламна заява і того менше. Оскільки максимальна рекомендована кількість консерванту метілхлоротіазолон становить 0,1% за вагою продукту призначених для змивання, а за ним йдуть ще 2 компонента. З чого випливає, що шукане масло міститься у шампуні в кількості від 0,05 до 0,01 відсотка.

Висновок

Як і більшість шампунів з серій по догляду за ослабленим, поріділими, інтенсивно, яке випадає, шампунь Алерана, сам по собі ніяк не вплине ні на зростання, ні на якість волосся. Тому, якщо ви вирішили випробувати на собі дію всіх інших продуктів фірми Алерана (які на відміну від шампуню можуть мати позитивний ефект, оскільки містять пінацеділ ), немає ніякої необхідності міняти свій, відповідний вам шампунь, на цей.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Изначально биотин назначался для приема внутрь (орально), а также в виде инъекций для больных с различными кожными инфекциями в качестве дополнительной терапии. Но с недавнего времени его стали использовать вполне здоровые люди...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика