Шампунь Чиста лінія

шампунь чиста лiнiяШампуні косметичної серії, орієнтованої на фітопрепарати. Заявляються як максимально корисні за рахунок вмісту спеціально підібраних трав'яних відварів і екстрактів. Для прикладу розглянемо шампунь Чиста лінія для всіх типів волосся «Зміцнюючий» з кропивою.

Що обіцяють

Засіб з високим вмістом натуральних компонентів, відповідне для будь-якого волосся. 80% становить відвар лікувальних трав, зокрема, кропиви, який сприяє захисту волосся від пошкоджень, зменшує їх випадання, стимулює ріст і зміцнює ослаблене волосся.

Склад

Состав: вода, лауретсульфат натрия, диэтаноламид, соль, кокамидопропилбетаин, ПЭГ-7 глицерилкокоат, отдушка, экстракт крапивы, экстракт ромашка, экстракт тысячелистника, экстракт зверобоя, экстракт чистотела, поликватерниум 10, ЭДТА, лимонная кислота, спирт этиловый (0,43%), пропиленгликоль, метилхлороизотиазолинон, метилизотиазолинон, диазодинил-мочевина, метилпарабен, пропилпарабен, ацетат натрия, изопропиловый спирт, сульфат натрия, бензилсалицилат, бутилфенил метилпропионал, лимонен, линалоол, CI 19140, CI 42090.

Опис миючого складу

Миюча формула

До миючих компонентів шампуня Чиста лінія відносяться лауретсульфат натрію, діетаноламід, кокамідопропілбетаїн, ПЕГ-7 гліцерілкокоат.

Лауретсульфат натрію - ПАР, найбільш часто використовуваний в шампунях категорії мас-маркет з причини своєї дешевизни. Досить жорстке засіб у чистому вигляді, але в даному складі він пом'якшується ПЕГ-7, який у декілька разів знижує подразнюючий ефект, і кокамідопропілбетаїн. Діетаноламід виступає в ролі піноутворювача, стабілізатора і згущувача. В цілому, за рахунок пом'якшуючих компонентів, маємо більш-менш нейтральну миючу формулу, яка підійде і для жирного, і для нормального волосся. Тоді як для сухого волосся склад може виявитися занадто жорстким.

Натуральні складові

В описі шампуню Чиста лінія увага акцентується на тому, що він містить до 80% відварів трав. Оскільки «натуральність» в уходових засобах зараз є нав'язливою ідеєю у величезної кількості споживачів, то даний момент - рекламний хід для любителів «природной» косметики. Адже що може бути натуральніше відварів? Це дає підставу вважати, що Чиста лінія - натуральний шампунь. Однак перелік натуральних компонентів порівняно невеликий у порівнянні зі «страшними» хімічними складовими, і знаходиться він у середині списку. Оскільки в описі заявлені саме відвари трав, то найімовірніше ми маємо водні екстракти, реальна користь від яких дуже спірна через вкрай короткий час їх впливу. Крім того, наявність водних екстрактів вимагає куди більшої концентрації консервантів, ніж у звичайному складі, що здатне нейтралізувати потенційну користь від рослинних інгредієнтів.

Інші компоненти

Полікватерніум 10 - речовина, застосовувана для кондиціонування та поліпшення структури волосся. ЕДТА - дигідрат двунатріевой солі, призначений для пом'якшення води від кальцію і магнію, так як утворює зв'язки з катіонами металів, «видаляючи» їх з води. Лимонна кислота - пом'якшувальний і кондиціонуючий компонент. Спирт етиловий - в подібних складах призначається для розчинення парфумерних ароматів, але на миючий процес не впливає в силу малої концентрації.

Консерванти і віддушки

Метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон, діазодініл-сечовина, метіпарабен, пропілпарабен, ацетат натрію - всі ці речовини є досить сильними консервантами і антибактеріальними речовинами. Для деяких людей вони (особливо перші два) є потенційними алергенами. Ізопропіловий спирт - антибактеріальний і дезінфікуючий компонент, що володіє також деякими зволожуючими властивостями. Далі перераховано ще ряд компонентів (бензілсаліцілат і т. д.), які являють собою ароматизатори і фіксатори для парфумерних ароматів. Звернемо увагу, що складова «віддушки» зустрічається ще й на початку списку, перед натуральними екстрактами. Таким чином, малоймовірно, що приємний трав'янистий запах шампуню Чиста лінія забезпечений природними інгредієнтами, як і зеленуватий колір (список компонентів завершують промислові барвники).

Висновки

Шампунь Чиста лінія в цілому є звичайним шампунем, без явно виражених переваг і недоліків. Одним із значущих для споживача плюсів може виявитися низька ціна, а мінусом - численні консерванти. Даний шампунь підійде для волосся без особливих проблем, але чудес очікувати навряд чи варто. При сухом, ламком волоссі, чутливій шкірі і схильності до алергічних реакцій даний засіб використовувати небажано.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Натуральні шампуні стали нав'язливою ідеєю для багатьох покупців. Природно виробники поспішають наповнити полиці магазинів «натуральним» товаром. І звичайно, кожен виробник позиціонує свій товар як самий натуральний шампунь. Ці «...

 

Коментарі

При попаданні в очі визиває алергічну реакцію. довелося купувати очні краплі та протиалергічні таблетки, щоб зняти біль- саме так, тому що перші півгодини очі не можливо було відкрити взагалі.Виникає запитання - це ж яку херню (вибачте на слові) туди намішали? Більше купувати шампунь чиста лінія КАТЕГОРИЧНО не буду в жодному разі.

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика