Шампунь Фрідерм

шампунь freedermЩе один лікувальний шампунь від лупи - шампунь Фрідерм на основі дьогтю або цинку. Застосовується як окремий засіб для боротьби з лупою, себорейний дерматит та псоріаз шкіри голови, так і у складі комплексної терапії.

Що обіцяють

Шампуні являють собою дерматологічний лікарський препарат для боротьби з лупою, себорейний дерматит та псоріаз волосистої частини голови. Обіцяють поліпшення стану шкірних покривів, зникнення подразнення, свербежу та інших симптомів. Застосовувати засіб потрібно протягом 1,5-2 місяці, мінімум 2-3 рази в тиждень. Наноситься на волосся і шкіру голови на 5 хвилин, після чого ретельно змивається. Сам шампунь являє собою янтарно-жовте (дьоготь) або блідо-кремову (цинк) суспензію.

Склад

«Фрідерм дьоготь»: дьоготь кам'яновугільний очищений (0,5%), триетаноламіну лаурилсульфат, ПЕГ-8-дістеарат, моноетаноламіда кокамід, діетаноламіда кокамід , натрію хлорид, вода очищена.
«Фрідерм цинк»: цинку пірітіон-2%, триетаноламіну лаурилсульфат, ПЕГ-8-дістеарат, моноетаноламіда кокамід, діетаноламіда кокамід, натрію хлорид, гідроксипропілметилцелюлоза, камедь, очищена вода.

Опис компонентів складу

Миюча формула

Компоненти миючого складу однакові як у шампуню з дьогтем, так і в варіації з цинком - це триетаноламіну лаурилсульфат, ПЕГ-8-дістеарат, моноетаноламіда кокамід і діетаноламіда кокамід.

Триетаноламін лаурилсульфат - незважаючи на слово «лаурилсульфат», яке багатьох насторожує, в даному випадку ми маємо похідну не натрію, а триетаноламіну, що є набагато більш м'яким миючим компонентом.

ПЕГ-8 - це синтетичний полімер жирних кислот, виступаючий в ролі очищаючого, що пом'якшує та антистатичного засоби.

Діетаноламід, моноетоналамід - досить м'які неіоногенні пави, які застосовуються як піноутворювачів, загусників і стабілізаторів складу.

Загалом тут добре підібрана миюча формула, яка ефективно, але не занадто жорстко очищає волосся, і за відсутності індивідуальної нестерпності компонентів підійде практично будь-кому. Шампунь з дьогтем призначений для схильного до жирності волосся, а з цинком - за рахунок додаткових пом'якшувальних добавок - для більш сухого.

Лікувальні компоненти

У шампуню «Фрідерм дьоготь» в якості лікувальної складовою виступає дьоготь кам'яновугільний очищений. Це продукт обробки кам'яного вугілля, який є складною сумішшю, що містить близько 10000 різних хімічних сполук. Вважається, що кам'яновугільна смола пригнічує синтез клітин грибків, а також видаляє відмерлі клітини епідермісу з шкіри голови і сприяє усуненню жиру і зменшенню його вироблення.

В шампуні «Фрідерм цинк» лікувальний компонент - пірітіон цинку, комплексне хімічна сполука, широко використовувана як протигрибковий та антибактеріальний засіб. Він ефективний проти стафілококів, стрептококів, грибків і деяких інших патогенних мікроорганізмів. Застосовується для нейтралізації проявів лупи і себорейного дерматиту. При тривалому використанні шампуню Фрідерм в деяких випадках можливі місцеві алергічні реакції, сухість і почервоніння шкіри. Крім того склад містить гідроксипропілметилцелюлоза - антисептик і загусник.

Додаткові компоненти

Камедь - присутній в шампуні з цинком і призначен для створення колоїдного розчину, тобто перешкоджає випаданню в осад з'єднань з цинком.

Висновки

Шампуні Фрідерм, як з дьогтем, так і з цинком , мають досить м'яку миючу формулу і дійсно лікують лупу. Крім того, це одні з небагатьох шампунів, які не містять SLES і SLS, барвників, парфумерних ароматів та інших додаткових інгредієнтів. Досить дорогий засіб, але практично відсутній ризик розвитку алергічних реакцій (за винятком рідкісних випадків індивідуальної непереносимості компонентів) і погіршення стану волосся. Нейтральний шампунь «Фрідерм ph-баланс» цілком підійде для щоденного застосування, навіть для чутливої шкіри.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Косметичні шампуні від лупи не даремно так називаються. Ефект від застосування таких шампунів від лупи косметичний, тимчасовий. До тих пір поки Ви використовуєте косметичний шампунь від лупи. Але чому тоді саме такі шампуні найчастіше...

 

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика