Шампунь Фрідерм відгуки

freedermВ аптеках представлена велика кількість лікувальних шампунів. Один з них - шампунь Фрідерм. Відгуки про нього в основному позитивні, що змушує задуматися, чи дійсно цей шампунь такий ефективний.

Нижче аналізуються відгуки, які зустрічаються найчастіше. Нагадуємо, що відгуки рекламного походження не враховуються.

Шампунь Фрідерм відмінно підходить для боротьби з лупою навіть у дітей (30%)

До складу шампуню Фрідерм входить пом'якшувальний миючий компонент, який м'яко, але ефективно видаляє забруднення, в тому числі грибок, який є причиною виникнення лупи.Антимікробну дію посилюється містяться в складі піритіону цинку або дьогтем залежно від виду шампуню. Крім того, ці сполуки мають протизапальну дію, усуваючи свербіж і подразнення шкіри голови. Але використовувати шампунь Фрідерм для миття голови дітей молодше трьох років не варто.

  1. Дорогий, не коштує таких грошей (26%)

Питання ціни піднімається в багатьох відгуках. Шампунь Фрідерм продається в аптеках, що істотно впливає на його вартість. Крім того, до складу шампуню входять дьоготь і піритіон цинку, концентрація яких жорстко нормована і чітко контролюється, що також впливає на остаточну вартість продукту. Крім того він містить м'які пави які також коштують значно дорожче традиційних складових миючої формули більшості шампунів.

  1. Одного шампуню недостатньо.Волосся після нього як мочалка (20%)

Дуже здивували такі відгуки, шампунь Фрідерм, до складу якого входять тільки очищають і протимікробні компоненти, позбавляє шкіру голови від роздратування і лупи. Немає навіть натяку на кондиціонуючі добавки або косметичні силікони. Тому чекати, що після використання цього шампуню, волосся стане гладким і шовковистим, не варто.

  1. При себореї шампунь Фрідерм не допомагає (15%)

Себорея - це захворювання всього організму, яке має шкірні прояви. Існує суха, жирна та змішана себорея. Шампунь на основі дьогтю буде ефективним тільки за жирною і змішаною себореї. Крім того, для отримання оптимального результату, лікування себореї має бути комплексним.

  1. Через місяць застосування лупа повернулася (9%)

Поява лупи - це, як правило, прояв інфікування шкіри голови грибком. Фрідерм має антимікробну дію. Але його тривале використання призводить до виникнення стійкості грибка до його дії.Швидше за все, саме часте застосування стало причиною того, що даний шампунь отримав такі відгуки.

Шампунь Фрідерм є дорогим, але ефективним лікувальним засобом для боротьби з лупою і себореєю. Постійно використовувати його не можна, так як можна отримати кардинально протилежний результат.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Лікування лупи шампунем дійсно може бути ефективним. Головне купити справжній лікувальний шампунь проти лупи. Допомогти Вам в цьому, покликана ця публікація. Крім того Ви дізнаєтеся як з'являється лупа, який склад у лікувальних шампунів...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика