Шампунь Гарн'єр

шампунь GarnierНедорогий французький шампунь з фруктовим іміджем запам'ятовується часом провокаційними рекламними роликами і яскравою упаковкою в соковитих і все тих же фруктових кольорах. Але що містить красивий пластиковий флакон? Для прикладу заглянемо всередину самого популярного шампуню від Гарньєр (Garnier Fructis) - SOS Відновлення.

Що обіцяють

Ще до того, як на території Росії і України розпочався бум органічних і «натуральних» шампунів, Гарн'єр вже розповідав у своїх рекламних роликах про чаруючу силу фруктів, яка укладена в їх шампунях. А тепер приписувати ефект від шампуню рослинних екстрактів це стали майже нормою.

На упаковці наочно розкритий секрет загадкової формули шампуню. Виявляється, в шампуні від Гарньєр присутні два основних компоненти, які і творять чудеса з волоссям - рослинний протеїн «Керафіл» і масло агрусу Амали. Перший відновлює волосся зсередини, а другий компонент склеює стирчать лусочки волосся і посічені кінчики. А все це разом буквально за три застосування повинно поліпшити волосся, які до цього можна було псувати цілий рік.

Склад шампуню

Склад шампуню Гарн'єр СОС Відновлення.

состав шампуня гарньер СОС восстановление

Миюча композиція

Буквально класичний миючий склад переважної більшості шампунів, які не намагаються навіть прикинутися «натуральними». Зазвичай поєднання лауретсульфата з лаурилсульфатом застосовується в шампунях для жирного волосся. Оскільки даний зразок не позиціонується, як шампунь для жирного волосся, можна припустити, що настільки потужними промиваю властивостями цей шампунь від Гарньєр наділили для подальшого видалення доглядаючих компонентів, які виявилися зовсім не ті, що вказані в описі «формули».

Доглядаючи компоненти

Багато людей, делившиеся своїм досвідом використання описуваного шампуню, відзначали, що він дійсно непогано покращує зовнішній вигляд волосся. І допомагає в цьому знову цілком стандартний компонент Amodimethicone. Саме цей амінофункціональний косметичний силікон, як висловлюються на упаковці шампуню: «запечатує пошкоджені лусочки волосся і «запаює»пошкоджені кінчики ...», що в цілому і може називатися «відновленням структури волосся». Однак цей вид силіконів досить складно видалити з волосся, чим пояснюється вищевказаний склад миючої композиції.

Також у шампуні Гарн'єр присутній Гуар гідроксіпропілтрімоніум хлорид (guar hydroxypropyltrimonium сhlorid), який надає кондиционирующий і зволожуючий ефект. Ось це і є справжні два компонента, які забезпечують заявлені на упаковці властивості шампуню.

Екстракти фруктів

У складі заявлено кілька екстрактів фруктів можливо серед них можна знайти і масло агрусу Амали, але зі зрозумілих причин, ми не стали загострювати на цьому увагу. Основна частина екстрактів наявна в складі цього шампуню Гарн'єр вже після консерванта - саліцилової кислоти, що прямо вказує на їх незначна кількість.

Висновок

Незважаючи на дешевий склад в цілому і жорстку миючу композицію зокрема, шампунь Гарн'єр Фруктіс СОС користується чималою популярністю і підходить багатьом людям. Цілком ймовірно, що секрет його успіху як раз і полягає в простому і перевіреному часом складі і звичайно дешевизною. Але ми, тим не менш, не рекомендували б його володарям проблемних тонких, схильних жирності або навпаки сухого волосся, а також людям схильним до алергічних реакцій. А ось люди з нормальними волоссям і здоровою шкірою голови можуть ним користуватися без особливого ризику. Також ми б не рекомендували суміщати цей шампунь з будь-якими органічними шампунями. Оскільки вони просто не зможуть очистити волосся після шампуню Гарн'єр.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Вы нередко видите на упаковке шампуня надписи «усиленная формула», «эффективная формула» и тому подобные. На самом деле это очередной обман, поскольку никакой формулы у шампуня нет…

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика