Шампунь LE PETIT MARSEILLAIS

Шампунь LE PETIT MARSEILLAISЧерговий французький продукт потрапив у наше поле зору, тепер це — шампунь LE PETIT MARSEILLAIS. Знову нам обіцяють чудові ефекти завдяки натуральним екстрактам. Які тільки рослини і плоди не використовувалися в різних складах! І кожен раз знаходяться все нові рішення, які залучають нашу увагу.

Розглянемо шампунь LE PETIT MARSEILLAIS для нормального волосся «Яблуко і олива».

Що обіцяє виробник

Шампунь рекомендується для постійного застосування, завдяки чому волосся стане сильним і об'ємним. Екстракт листя оливкового дерева робить волосся м'яким і шовковистим. Плоди яблук містять багато вітамінів та інших корисних речовин, які відновлюють життєві сили. Також після використання цього шампуню обіцяють легкість розчісування і заряд бадьорості на весь день.

Нагадаємо, що шампунь для нормального волосся, в принципі, не повинен що-небудь лікувати або надавати особливі ефекти волоссю, його завдання просто відмити волосся, ну і при цьому не нашкодити. Наскільки цей шампунь справляється зі своїм завданням, і чи не стане нормальне волосся після його застосування «не нормальним» зараз дізнаємося.

Для цього подивимося склад інгредієнтів.

Состав шампуня LE PETIT MARSEILLAIS для нормальных волос «Яблоко и олива»

 

Миючий склад

Миючі компоненти типові для шампунів масового споживання, тому очікувати від даного шампуню чогось незвичайного не варто. Основний ПАР все той же лауретсульфат натрію, а додаткові ПАРи — кокамідопропілбетаїн і децил глюкозид

Інгредієнти для догляду

Основний компонент для догляду в даному шампуні — ПЕГ-12 диметикон. Саме цей силікон забезпечує волоссю гладкість і легкість розчісування. Далі в складі присутні екстракт листя оливи і екстракт яблук, але після «роботи» силікону їм робити тут нічого. Полікватерніум-10 — володіє антистатичною і кондиціонуючою дією. Ось і весь догляд!

Все інше у складі — це емульгатори, стабілізатори, розчинники, регулятори, консерванти, ароматизатори, барвники і т. д.

Висновок

Уже на етапі вивчення опису виникають деякі питання. Наприклад, на сайті виробника нічого не написано про користь самого листя оливи, натомість там приділили увагу достоїнствам масла оливи. Відмінний хід! Хто ж стане сперечатися про користь оливкової олії? Можливо, виробник вирішив, що листя оливи нічим не гірше, ... зате, напевно, дешевше (якщо вони там взагалі є).

Також само не зрозуміло і присутність екстракту яблук. Те, що яблука мають багато корисних речовин і вітамінів — знають навіть діти. Тільки для того, щоб отримати від яблука корисні речовини, його потрібно просто з'їсти. А додавання екстракту до складу з безліччю синтетичних компонентів нічого не дасть. Навіть навпаки, доведеться збільшити кількість консервантів.

Головне завдання шампуню для волосся нормального типу — добре промити волосся і не нашкодити їм. Шампунь LE PETIT MARSEILLAIS для нормального волосся «Яблуко і олива» має стандартний миючий склад, який при правильному використанні цілком впорається зі своїм завданням. Але не варто йти на поводу у маркетологів і використовувати шампунь щодня — користь від цього отримають тільки продавці, завдяки збільшенню обороту продажів, а вашому волоссю часте миття тільки нашкодить.

Наявність у складі для нормального волосся силікону — небажано, хоча саме він надає волоссю блиск і шовковистість, а не згадані екстракти.

Присутність парабенів, барвників та ароматизаторів приносять користь тільки самому шампуню, адже завдяки їм він свіжий, приємного кольору і запаху. А ось волоссю і шкірі голови вони можуть нашкодити.

Головне, щоб виробник не перевищував допустимі норми хімічних компонентів, а також використовував якісну сировину. Хоча враховуючи вартість даного шампуню, очікувати від нього високої якості не доводиться. Але тільки за умови якості складу, і з урахуванням правильного мыття голови, можна уникнути негативного впливу перерахованих вище інгредієнтів.

Поделитесь полезной информацией:

 

Один з найпопулярніших пошукових запитів в інтернеті - це відгуки про будь-які товари і послуги.Кількість таких запитів лише в Рунеті обчислюється семизначним числом. Але якщо з відгуками про побутову техніку, наприклад, все більше мене...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика