Шампунь Натура Сіберіка - відгуки

natura sibericaДаний шампунь надзвичайно популярний в інтернеті. За це потрібно дякувати маркетологів Натура Сіберіка. Відгуки про цьому шампуні теж найчастіше захоплені, от тільки судячи за стилістикою і профілем користувачів не всіх, але дуже багатьох (з тих, хто хвалить) виникає підозра, що відгуки ці рекламні. Нижче наведені найбільш типові справжні відгуки та дано пояснення причин, які могли призвести до описуваних наслідків.

1.Дуже швидко жирніє волосся. Шампунь «Natura Siberica» , як випливає з складу, містить дуже мало активних миючих компонентів. Тому природно, що волосся буде забруднюватися куди швидше.

2.Через пару тижнів після застосування з'явилася лупа. Такий результат можливий у силу того, що у складі міститься всього один, причому досить м'який консервант, якого може виявитися недостатньо, щоб запобігти появі у складі мікроорганізмів, стимулюючих грибкові інфекції. Так що термін придатності на 3 роки, зазначений на упаковці, найімовірніше є виключно рекламним ходом. І за умови, що шампунь дійсно містить всі заявлені натуральні компоненти, не варто зберігати розкритий флакон довше одного, максимум півтора місяців.

3.Шампунь надає / не надає обсяг. Відгуків як опровергающих, так і підтверджують ефект об'єму приблизно порівну. Вся справа в особливостях роботи шампунів для об'єму волосся , у всякому разі, кількості волосся від них не додатися. Єдине, на що здатний шампунь при правильно підібраному складі - це не обтяжувати волосся. Враховуючи, що шампунь «Натура Сіберіка» складається практично повністю з водних екстрактів, вона волосся утяжелять не буде, так що наявність або відсутність об'єму залежить виключно від типу волосся.

4.Волоси Не розчісуйте. Дуже часто пишуть, що після застосування волосся стали як мочалка - неможливо розчесати. Такі відгуки Натура Сіберіка отримує цілком заслужено. Виробники так старалися зробити натуральний шампунь, що практично не додали туди кондиціонуючі добавки.А адже такий «шкідливий» і зовсім ненатуральний косметичний силікон легко вирішує цю проблему.

Висновок

Шампунь Натура Сіберіка відгуками не обділений, але висновок напрошується один - шампунь з м'яким складом, цілком рядовий продукт, за завищеною ціною. Чекати від нього чудес, так само як і якихось серйозних проблем з волоссям не варто. Жирне волосся після нього швидше за все доведеться мити частіше.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Багато споживачів в надії вирішити проблеми з волоссям за допомогою шампуню, набувають за величезні гроші професійний шампунь. Але що вони купують насправді? Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтесь: що продається в перукарнях під виглядом...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика