Шампунь проти випадіння волосся

шампунь проти випадіння волоссяПрагнучи продати свій товар, маркетологи наділяють його властивостями, які не надто відповідають основній задачі шампуню - відмити волосся. З випадання волосся боротися потрібно комплексно - це факт, який не викликає сумнівів. Але чи може допомогти шампунь проти випадіння волосся, яка роль у нього в цій справі? Спробуємо розібратися.

Зброя проти випадіння волосся

У світі існує маса засобів покликаних боротися з випаданням волосся від різних ін'єкцій під шкіру голови, тоніків і пігулкою для прийому всередину, до спеціальних гребінців та інших засобів зовнішнього впливу.

Більшість з них виявляються марними проти вікового облисіння, але деякі цілком здатні допомогти при випаданні волосся пов'язаним з гормональними зрушеннями, недоліком вітамінів або впливом лікарських препаратів. Хоча в подібних випадках, як правило, можна знайти і дешевший шлях вирішення проблеми.

Проте, багато виробників засобів від випадіння волосся пропонують також шампунь проти випадіння. І стоять ці шампуні досить дорого.

Плацент Формула

Досить відомий виробник засобів проти випадіння волосся на основі плаценти. Також пропонує шампуні серії «Пролісок» - досить якісні продукти на основі м'яких ПАР. Добре відмивають волосся, якщо ви звичайно правильно визначили свій тип волосся і купили, яку радить шампунь.

Однак є одне «але». Даний шампунь не пропонується, як засіб від випадіння волосся, хоча мається на увазі, що він просто необхідний для боротьби з цією проблемою. А ось на офіційному сайті компанії пішли далі і в корені каталогу шампунів помістили статтю про шампунях проти випадіння волосся. Але все б добре, якби не цей абзац. На наш погляд таке твердження не більш ніж рекламний хід, до того ж, не надто коректний, що підриває довіру до всього бренду в цілому.

Насправді їх шампунь це частина програми з відновлення волосся від Плацент Формула, до того ж не найголовніша (ми зараз не обговорюємо, чи діє даний комплекс взагалі), але ніяк не шампунь здатний вирішити цю проблему. Однак якщо ви все-таки зважитеся скористатися їх тонікамі, можна придбати також шампунь, але окремо даний шампунь від втрати волосся не врятує.

Алерана

У цього виробника єдиним дієвим засобом можна вважати спреї для волосся Алерана, які містять міноксидил. Хоча на відміну від Плацент Формули вони прямо називають ці препарати «Основні засоби при інтенсивному випаданні волосся». А все інше «Кошти для профілактики і додаткового догляду». Це дійсно так. Зрештою, будь-який якісний шампунь, якщо його правильно використовувати, можна вважати засобом профілактики випадіння волосся.

Само собою, Алерана теж не могли обійтися без свого шампуню. Огляд Шампуню Алерана вже представлений на сайті, можна тільки додати, що з того часу з'явилися нові серії в тому числі і для чоловіків. Ось тільки в плані діючих компонентів складу принципових змін не виявлено. У всякому разі, їх шампуні не допоможуть проти випадіння волосся більше ніж інші. І коштують вони дуже дорого для такого складу. Але якщо вони вам підходять - цілком можна користуватися.

Лазерна гребінець HairMax

hairmaxТретій герой огляду - HairMax, перший лазерний гребінець, який стимулює ріст волосся і зупиняє випадання, по завіреннях виробника, звичайно ж. У всякому разі, продається в США вона добре і вже з'явилося маса наслідувачів, що випускають подібні гребінця.

Само собою і тут не обійшлося без спеціального шампуню. Його опис увібрало в себе весь колір американських рекламних штампів, які активно застосовуються і нашими рекламістами. Він потужний, але ніжний, без сульфатів (Sulfate-free), що містить натуральні компоненти, м'яко очищає шкіру і волосся від шкірного сала. Але є в складі і дещо новеньке, що мабуть з часом будуть пропонувати і наші виробники шампунів: вазодилататори (судинорозширювальні засоби) та блокатори ДГТ (антіандрогени).

Важко сказати, чи допоможуть ці два компоненти отримати справжній шампунь здатний впорається з випаданням волосся. У всякому разі всі любителі експериментів можуть без проблем придбати його на E-Bay. Повна назва - «HairMax for den • si • ty Shampoo». Цікаво тільки, чому слово «density» (щільність, густота) написано таким чином?

Висновок

Одне можна сказати точно - шампунів проти випадіння волосся маса, але не один з них випадання волосся не зупинить, якщо тільки волосся не випадає від того, що воно занадто забруднилося. Швидше можна знайти шампунь, від якого почне сипатися волосся. Всі нерекламні відгуки про те, що після використання якогось іншого шампуню волосся почало менше випадати, швидше викликані тим, що шампунь просто поміняли.

Тому якщо ви зіткнулися з цією проблемою не варто витрачати час на шампуні. Вони точно не допоможуть, в кращому разі не погіршать ситуацію. Особливо не варто звертати уваги на шампуні, які пропонують виробники різних засобів від випадіння волосся, оскільки шампуні для них побічний, додатковий продукт для розширення асортименту та збільшення обсягів продажів. І ціни на їх продукцію, як правило, завищені.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Ціна товару це, мабуть, перше, що хвилює споживача. Але з чого вона складається, і чи завжди виправдана висока ціна на той чи інший шампунь або кондиціонер? Чи можна за невисоку ціну придбати якісний товар? Чи варто переплачувати за...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика