Шампунь Syoss з ефектом ламінування: відгуки

Отзывы шампуня syoss glossing

Після того, як ми вивчили і проаналізували склад шампуню Syoss з ефектом ламінування, звісно, стало цікаво, який ефект він має на практиці і що кажуть про нього споживачі. Відгуки на шампунь Сьес з ефектом ламінування відстежувалися нами на різних ресурсах і для більшої об'єктивності фільтрувалися на рекламні (замовлені) і більш-менш реальні. Наведемо приклади найбільш частіших відгуків.

(–)

Волосся вкрилося товстим шаром жиру.

«Моє волосся має свій природний блиск, а після миття шампунем Syoss з'явилося відчуття, ніби волосся покрилося товстим шаром жиру, який, мабуть, і повинен давати блиск…»

Дійсно, якщо ваше волосся здорове і має свій природний блиск, то ламінуючий шампунь йому тільки нашкодить і погіршить зовнішній вигляд силіконовою плівкою.

Забиває пори шкіри голови.

«Шампунь дуже насиликонений, забиває пори шкіри голови. Немає відчуття чистоти і легкості…»

Так і є, шампунь в складі має велику концентрацію незмиваючого силікону, який покриє плівкою не тільки волосся, а й шкіру голови.

Голова наче два тижні не мита.

«Після першого миття волосся сяяле, буле гладким і легко розчісувалося, але сюрприз чекав вже ввечорі наступного дня. Разом з ефектом ламінування я отримала і ефект шалено жирного волосся, не пройшло і доби, а голова наче два тижні не мита...»

«Замість очікуваного ефекту ламінування отримала в результаті ефект брудного волосся»

Миючий склад шампуню досить слабкий, тому якщо у вас хоча б трохи схильні до жирності волосся, то такий шампунь не підійде. А силіконова незмивна плівка додасть жирності.

Шампунь довго вимивається.

«…вимивається довше, ніж інші шампуні. Волосся за один раз миття особливо не змінилося. Ну може, менше статичної електрики стало — зараз зима, і на голові часто виникає ефект кульбаби. Але щоб волосся заструїлося, як у рекламі або після процедури ламінування — ні, такого точно не буде.»

Силікон амодиметикон, наявний у складі даного шампуню – не розчинний у воді, тому змивається дуже важко.

(+)

Волосся стає густішим і збільшується об'єм.

«У мене волосся тонке і негусте, тому завжди борюся за об'єм. Перше, що здивувало, після миття волосся не скриплить, як зазвичай. Зате дійсно стає трохи густіше, об'єм збільшується.»

Силіконова плівка, яка покриває волосся збільшує їх в діаметрі, тому волосинки стають трохи товщі. Відповідно, волосся здається більш густішим і об'ємнішим.

(+ –)

Просто чисте вимите волосся, але блиску я не побачила.

«Ніяких тут переливів і сліпучого блиску я не побачила. Це просто чисте вимите волосся…»

Звичайний шампунь, ефекту ламінування немає.

«Я пробувала пару тижнів поспіль мити голову цим шампунем і можу сказати, що від початкового результату в бік посилення ефекту ламінування ситуація не зрушилася. Звичайний шампунь, як і всі подібні.»

Не варто від шампуню, як миючого засобу, чекати ефекту салонної процедури.

Висновок

Шампунь Syoss ефект ламінування відгуки має більш негативні. В першу чергу видно, що споживачі не вміють підбирати під своє волосся шампунь і надмірно вірять рекламі. На флаконі зазначено, що шампунь підходить для нормального і тьмяного волосся. Якщо у вас сухе або жирне волосся, то цей шампунь не для вас. Якщо ваше волосся нічим не пошкоджене і має природний блиск, то більше блищати від цього шампуню воне не стане.

Кому він може підійти? Якщо у вас нормальний тип волосся, але їх стан погіршен з-за постійного фарбування, користування феном, хім. завивки і т. п., то короткочасно Сьес може покращити вигляд волосся. Але вилікувати або поліпшити структуру волосся він не зможе.

Багато реальних відгуків шампуню Сьес з ефектом ламінування і говорять про це.

Поделитесь полезной информацией:

 

Шампунь Бонакур від «Шварцкопф», всесвітньо відомого бренду і родоначальника шампуню, в тому вигляді в якому ми його знаємо зараз - продукт неоднозначний. З одного боку він вважається професійний, а значить на думку багатьох легковірних...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика