Шампунь з біотином

шампунь з біотиномОдин з найпопулярніших вітамінів в наші дні, який присутній у багатьох вітамінних комплексах і косметичних засобах - це біотин. Спочатку даний вітамін призначався для прийому всередину (орально), а також у вигляді ін'єкцій для хворих з різними шкірними інфекціями в якості додаткової терапії. Але з недавнього часу його стали пропонувати і цілком здоровим людям.

Що таке біотин

У терміна «біотин» існує безліч синонімів. Його називають вітамін В7, вітамін Н, є і більш складна назва - кофермент R.

При нестачі біотину, в першу чергу, уражається шкіра рук і ніг, і тільки в рідкісних випадках спостерігається погіршення стану волосся. Але це не означає, що надлишок біотину здатний зробити шкіру, волосся і нігті ще краще, ніж вони є у здорової людини.

І тільки коли дійсно існують проблеми з шлунково-кишковим трактом, наприклад, після прийому антибіотиків, і організм не може виробляти даний вітамін самостійно, є сенс в короткостроковому прийомі препаратів, що містять біотин. Але після відновлення мікрофлори, прийом можна припинити.

Біотин в косметичних препаратах і шампунях

Існує стійка думка фахівців, що біотин не може всмоктуватися через шкіру або волосся, тому в кремах, масках і особливо в шампунях даний інгредієнт абсолютно даремний. Обумовлено це тим, що шампунь дуже нетривалий час контактує з шкірою голови і волоссям.

Було проведено безліч дослідів, які доводять, що регулярний прийом харчових добавок, що містять біотин всередину, благотворно позначався на ламких нігтях і волоссі. Але до цих пір офіційно не опубліковано жодного дослідження, яке доводить, що біотин у складі засобів для зовнішнього застосування, так само як і кальцій, желатин, залізо, рослинні екстракти, здатний дати подібний ефект.

Тому, якщо лікар (не ви самі, а саме фахівець) за результатами аналізів, визначив у вас недолік біотину, можливо, є сенс заповнити його допомогою вітамінних комплексів або дієтичних добавок. А можна просто відновити функцію шлунково-кишкового тракту і дефіцит біотину відновиться самостійно, природним шляхом.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Прийнято вважати, що органічні шампуні, це шампуні насамперед дуже корисні, які не травмують волосся і шкіру голови і содержут масу корисних і натуральних компонентів. Але насправді поняття "органічний" і "натуральний" далеко не тотожні...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика