Шампунь Lebel

шампунь lebelЩе один шампунь з Японії здобув інтерес головним чином російських любительок екзотичних шампунів. В Україні теж не сидять склавши руки. Однойменний український сайт, який просуває шампунь Lebel на території цієї країни дуже своєрідно описує його на своїх сторінках...

Що обіцяють

На відміну від іншого популярного японського шампуню Shiseido Tsubaki виробники шампунів під брендом «Lebel» лукавлять куди більше. Хоча й не зовсім як українські колеги.

Щодо серії Proedit, її творці обіцяють відновлення будь-якого навіть самого пошкодженого волосся. А ось серію, яку японці називають «Natural Hair Soap & Treatment» і в якій представлені такі шампуні як CYPRESS, JOJOBA, MARIGOLD і SEAWEED, в Росії просто називають «Натуральной» без всяких згадок слова «мило» (soap) як у назві, так і в описі, на відміну від японського оригіналу.

Але в Україні пішли ще далі і абсолютно всі японські шампуні марки «Lebel» незалежно від серії записали в натуральні без консервантів, і вони складаються на 99% з натуральних компонентів.

Склад шампуню

Для прикладу наведено склад шампуню Lebel серії Proedit Soft Fit

состав шампуня Lebel

Миючі компоненти

Цілком ефективний набір ПАР, що складається з чотирьох компонентів на основі не надто м'якого лаурет-4 ацетат натрію. Характерно, що дані компоненти зустрічаються у складі миючої формули багатьох очищувальних косметичних засобів з Японії незалежно від бренду. Цілком імовірно, що це стандартний японський набір, такий, як, наприклад, більш звичні нам лауретсульфата натрію, лаурілсаркозінат натрію і кокамідопропіл бетаїн.

Доглядаючи компоненти

Погоду роблять хімічно синтезовані речовини (полікватерніум), які поліпшують текстуру і відповідно зовнішній вигляд волосся. Силіконів в цьому шампуні Lebel немає.

Консерванти

Консерванти використовуються харчові: бензоат натрію (E211), саліцилова кислота, а також нехарчової і досить потужний метілізотіазолінон.

Ціни

На момент публікації статті середня вартість в Україні становить 50 доларів, середня вартість в Росії 40 доларів. Навіть при самому найвищій якості всіх складових даного шампуню його вартість занадто завищена.

Висновок

Шампунь Soft Fit від Lebel цікавий продукт, якби не захмарна ціна. За набагато меншу суму можна придбати аналогічний по впливу, що не містить лаурилсульфата натрію і силікону європейський шампунь і цілком імовірно отримати той же самий ефект. Але якщо ціна не головне - сміливо експериментуйте.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Людина завжди шукає щось нове, таке прагнення допомагає людству розвиватися і рухатися вперед. Маркетологи розглядають таку особливість, як один з найважливіших поведінкових факторів. Хочете щось кардинально нове в плані шампуню - будь...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика