Шампуні на Amazon стануть дешевше

amazonОдна з найуспішніших торгових інтернет компаній Amazon.com планує продавати товари повсякденного попиту зокрема шампуні, дезодоранти, гелі, крему, серветки і памперси безпосередньо зі складу виробників. Повідомляється, що компанія веде переговори на цю тему з низкою інших великих американських компаній.

Для чого

Відкриття магазинів на складах виробників допоможе Amazon збільшити частку продажів у цьому сегменті ринку. Аналітики компанії стверджують, що навіть невелике збільшення відсотка онлайн-продажів повсякденних товарів здатне збільшити виручку компанії на мільярди доларів.

За даними минулого року, число продажів таких продуктів як шампуні, підгузники, туалетний папір, різні види серветок через інтернет, щодо продажів в звичайних магазинах становило лише 2-3%. Оскільки такі товари занадто громіздкі або дешеві так що їх ціна не окупає витрат на доставку.

Щоб вплинути на існуючу тенденцію Амазон запустили нову програму під назвою «Vendor Flex» і вже активно працює з Procter & Gamble, розміщуючи свої магазини на складах компанії по всьому світу. У цьому році, продовжуючи розвивати даний напрямок, компанія уклала подібні договори з Georgia Pacific, Simply Organic і Kimberly Clark і вже в 2014 році активно будуть продавати товари даних виробників за вищевказаною схемою.

Таким чином

Для Amazon знижуються витрати на доставку товарів і зберігання на складі. Таким чином з'явилася додаткова можливість успішно конкурувати з традиційними реселлерами, як в США, так і у всіх інших країнах, де працює Амазон. І поліпшити якість сервісу.

Постачальникам не потрібно займатися доставкою своїх товарів на склади і торгові точки Amazon і ростуть обсяги продажів їхніх товарів через інтернет.

А споживачі отримують свої улюблені шампуні та інші товари першої необхідності швидше і набагато дешевше.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Ціна товару це, мабуть, перше, що хвилює споживача. Але з чого вона складається, і чи завжди виправдана висока ціна на той чи інший шампунь або кондиціонер? Чи можна за невисоку ціну придбати якісний товар? Чи варто переплачувати за...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика