Шампунь Tsubaki

шампунь tsubakiШампуні японського виробництва - це ще один тренд, якій набирає популярність слідом за органічними шампунями або просто шампунями без лаурилсульфата (лауретсульфата) натрію. Хоча в цілому всі шампуні з цієї країни не можна віднести ні до однієї, ні до іншої групи. Яскравий приклад тому - шампунь Tsubaki.

Що обіцяє виробник

Шампунь Tsubaki вона з лінійок популярного в Росії японського бренду Shiseido. Що дійсно обіцяє виробник, дізнатися було нелегко. Офіційний сайт Shiseido в Європі (shiseido-europe.com) шампуні не пропонує взагалі, хоча бренд присутній на європейському ринку з 1968 року.

На японському сайті (shiseido.co.jp) повідомляється приблизно наступне: повне відновлення пошкодженого волосся, після застосування шампуню волосся стають еластичними, пружними, блискучими, а ніжний квітковий аромат додасть свіжих відчуттів.

Склад шампуню

Для прикладу наведено склад шампуню Shiseido Tsubaki для пошкодженого волосся.

состав Shiseido Tsubaki

Миючі компоненти

Вельми, здавалося б, несподівано, проте базовий компонент миючої складової типовий для переважної більшості шампунів, все той же лауретсульфат натрію, хоча цілком ймовірно кращої якості, ніж в рядових шампунях. Також міститься кілька м'яких зі-ПАР зокрема Адінол Натрію (Sodium Methyl Cocoyl Taurate). М'який амфотерний ПАР дає, проте, хорошу густу піну. У Європі використовується в дорогих зубних пастах. В цілому набір ПАР досить цікавий, шампунь повинен добре пінитися і відмивати волосся без особливого травматизму.

Доглядаючи компоненти

Крім декількох видів силікону в складі Tsubaki для пошкодженого волосся на третьому місці знаходиться дистеарат гліколю (Glycol Distearate). Що говорить про чималу кількість даного компонента. Ця речовина також використовується для створення захисної плівки на шкірі і волоссі і надає їм особливу м'якість і еластичність. Ці компоненти і відповідають за той самий «особливий» ефект від японських шампунів.

Ціна шампуню

Вартість будь-якого шампуню з Японії в російських та українських магазинах занадто завищена. У Європі ціна шампуню Tsubaki у великій пляшці з дозатором не перевищує 15 доларів, тобто відповідає середньому ціновому сегменту. У Росії ціна даного шампуню, на момент написання статті, стартує приблизно від 25 доларів і наближається до сегменту преміум.

Висновок

Шампунь Tsubaki цілком відповідає опису виробника і дійсно здатний добре і атравматично відмити волосся. Рясне зміст різних плівкоутворюючих речовин вирішує поставлені завдання - відновлює зовнішній вигляд навіть самих пошкодженого волосся, і захищає їх від згубного впливу плойки і фена до наступного миття. Але зловживати ним не варто, оскільки цілком імовірно, що сам шампунь не видалить всі утяжеляющие волосся компоненти вчасно миття і з часом їх може зібратися занадто багато.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Спочатку біотин призначався для прийому всередину (орально), а також у вигляді ін'єкцій для хворих з різними шкірними інфекціями в якості додаткової терапії. Але з недавнього часу його стали використовувати цілком здорові люди ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика