Шампуні від Wella

шампунь wellaУ шампунях цієї серії підкуповує те, що фірма має багаторічний досвід і власні напрацювання в сфері догляду за волоссям. Крім того, шампуні Wella активно використовуються в салонах, що позиціонує їх як продукт для професійного догляду за волоссям.

Що обіцяють

Шампунь Wella представлений декількома лініями. Розглянемо для прикладу лінію Wella REPAIR, тому що питання відновлення волосся в будь-який час року дуже актуальне. Виробники пишуть: «... допомагає повернути здоров'я пошкодженому волоссю ...». Але, не дивлячись на те, що «до складу шампуню Wella входить особлива формула ...», після проведення аналізу складу, висновки напрошуються зовсім інші.

Склад

Вода, лауретсульфат Аммоніум, лаурилсульфат Аммоніум, цитрату натрію, хлорид натрію, диметикон, лимонна кислота, ксіленсульфонат амонію, гліколь дістеарат, МЕА, бензоат натрію, тетрасодіум ЕДТА, гуар гідроксипропил трімоніум хлорид, ліналол, альфа-ізомер ліналона, гераніол, цитронелол, нітрат магнію, парафін, хлорид магнію.

Опис компонентів складу

Миюча формула

Миюча формула шампуню включає в себе лауретсульфат Аммоніум, лаурилсульфат Аммоніум і ксіленсульфонат амонію, і створена на основі солей амонію, а не натрію, як у більшості шампунів. Це дозволяє більш м'яко очистити волосся, не наводячи до пересихання шкіри голови. Але це не означає, що шампунь ідеально підходить людям з сухим волоссям, так як в його складі є компоненти, які призводять до ослаблення волосся. Але даний шампунь готує ще чимало сюрпризів для людей з будь-яким типом волосся.

Інші компоненти

У складі числиться бензоат натрію, який хоч і зніме роздратування, але може викликати стягання шкіри і появу лупи.

Лимонна кислота і цитрат натрію можуть викликати роздратування, тим більше, в складі вони числяться одними з перших. Для нейтралізації цього ефекту, були додані смягчители: ланолін і ліналон, але якщо волосся сухе - пуття від них буде мало.

Шампунь Wella REPAIR містить рідкий парафін. Разом з силіконом (диметиконом), який також числиться у складі, вони створюють видимість моментального ефекту, оскільки утворюють захисну плівку на волоссі. Але якщо волосся схильне до жирності, то це призводить до ефекту злипання, неохайності волосся.

З метою створення потрібної консистенції і в'язкості додані гуар гідроксипропил трімоніум хлорид, хлорид натрію, тетрасодіум ЕДТА.

В якості консервантів до складу додані солі магнію (нітрат магнію, хлорид магнію). Це досить слабкі консерванти, тому термін зберігання відкритого шампуню дуже обмежений. У більшість шампунів з цією метою додають парабени. Не дивлячись на те, що вони мають більш виражену фунгіцидну та антибактеріальну дію, парабени можуть бути більш токсичні для людини.

Висновок

Шампунь Wella REPAIR забезпечує щадне очищення волосся, ймовірно надає протизапальну дію на шкіру голови, знімаючи її роздратування. Вхідні в шампунь силікон і парафін, можуть послужити хорошим захистом для вашого волосся від термічних або механічних ушкоджень, але якщо волосся схильні до жирності, то цілком можливий ефект неохайного волосся а також волосся доведеться мити частіше. Тому, якщо вашим завданням є захист волосся, а не їх відновлення, то має сенс купувати шампуні цієї серії.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Один тільки колір упаковки цих шампунів наводить на думки про щось дуже натуральне. А якщо почитати, все що написано великим шрифтом на етикетці, то можна просто очманіти від великої кількості натуральних компонентів! Мабуть дуже...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика