Цькування лаурилсульфату - початок

лаурилсульфатМетою цієї статті не є безпосередній розбір усіх тих дурниць, які можна прочитати в інтернеті про цю речовину. Тут, як і виходить з назви, розповідається, з чого усе це розпочиналося, і яка могла бути мотивація у авторів публікацій що батожать лаурилсульфат натрію.

Інтернет давно, не менше 20 років, кишить повідомленнями про жахливих і шкідливих лаурилсульфаті і лауретсульфате натрію, що лякають не підготовлених людей. Якби це було правдою, те людство було б вже близьке до того, що б припинити своє існування. Адже шампуні на основі цієї речовини випускаються не менше п'ятдесяти років, і досі лаурилсульфат активно використовується у багатьох шампунях в США. У Європі і СНД вважали за краще лауретсульфат натрію.

Взагалі із самого початку нападали тільки на лаурилсульфат. При уважному прочитанні подібних публікацій помітно, що лауретсульфат приписаний до тексту пізніше. Це не дивно. Як вже було сказано, саме лаурилсульфат натрію був основним детергентом абсолютної більшості американських шампунів. І саме із США початку свій хід ця «качка». І якщо свого часу завдяки американцям шампунь з косметичного засобу для забезпечених людей перетворився на продукт масового споживання. То кому ж, як не їм спровокувати чергові зміни в цьому сегменті миючої косметики.

І ось, коли вже здавалося немає ніякої можливості притягнути до своєї продукції споживача і потіснити лідерів цієї галузі, з'явилися інші шампуні. Їх основна відмінність була в заміні одних детергентов на інші. Але як переконати споживача, що ці компоненти кращі, ніж ті? Оскільки люди вже багато років використовують звичайні шампуні і не дуже люблять міняти свої звички.

лаурилсульфатРішення було на поверхні. Адже якщо, як правило, переконати в чомусь людину дорого і довго, то залякати його можна дешево і швидко. Цим шляхом найменшого опору і вирішив піти хтось з виробників, просуваючи свою «безпечну», на відміну від продукції конкурентів, миючу косметику. Та саме безпечну. Надалі, коли тема знайшла відгук в душі споживача, з'явилися і псевдо натуральні або органічні шампуні.

Практично кожен сайт, що лякає своїх відвідувачів лаурилсульфатом або лауретсульфатом натрію, у результаті веде в який-небудь інтернет магазин з органічними шампунями. Наприклад, сайт healthy - communications має пряме відношення до Neways. До речі російський переклад(іноді, з невеликими змінами) саме цій статті на healthy - communications, гуляє по просторах Рунета. Головною відмінною рисою, що це чергова варіація на цю тему, являється роздільне написання слова «лаурилсульфат» (лаурил сульфат ). Т. е. так, як це пишеться по-англійськи.

Чи ось ще приклад - natural - health - information - centre. після опису усіх жахів, які вас чекають, якщо Ви негайно не перестанете використати шампуні з лаурилсульфатом, тут же пропонують купити органічний шампунь. І таких прикладів маса. У цьому можна упевнитися, створивши в Google запит.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Не дивлячись на безліч спростувань і масу проведених досліджень, вже більше двох десятків років гуляє по мережі міф про лаурилсульфат натрію. Це міф лякає непідготовлених користувачів жахливими «фактами», посилається на неіснуючі...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика