"Улюблений" шампунь Ліонеля Мессі

Leeonel-MessiЗірка аргентинського футболу, володар «Діамантового м'яча" і просто підкорювач мільйонів жіночих сердець взяв участь у зйомках рекламного ролика американської компанії Procter & Gamble. Найпопулярніший футболіст стане обличчям торгової марки Head & Shoudlers, а саме лінійки шампунів від лупи Refresh for Men.

Новий рекламний ролик має цільову аудиторію. Це жителі Сполучених Штатів Америки, які мають латиноамериканське походження. Керівництво компанії впевнене, що участь Лео в рекламній кампанії зможе зацікавити багатьох потенційних покупців. Основними засобами рекламної кампанії Refresh for Men стануть телевізійні та мережеві ролики за участю зоряного футболіста.

У рекламній кампанії Head & Shoudlers Лео також бере участь не вперше. Раніше аналогічна рекламна кампанія з його участю була запущена в мас-медіа Латинської Америки. Серед зіркових героїв рекламних роликів Head & Shoudlers були не менш титуловані спортсмени. Раніше вже створювалися рекламні кампанії за участю олімпійського чемпіона Майкла Фелпса і американського футболіста Троя Поламалу. Якщо хтось із цих спортсменів уже завоював вашу любов, не поспішайте ділитися цим почуттям з такими шапунямі від лупи. Чому? Читайте статтю по посиланню ...

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Виявляється, для того щоб домогтися ефекту тільки що вимитого волосся, зовсім не обов'язково мити їх, стверджує Barbara Palvin.

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика