Відтіночний шампунь Естель

шампунь estelШампуні виробництва російської компанії «Юнікосметік» Естель Professional - це лінійка засобів по фарбуванню, тонировке і догляду за волоссям. Відтінкові шампуні даної марки зазвичай призначені для частого використання. Володіють легким тонуючим ефектом, посилюють або нейтралізують деякі відтінки близьких до природного кольору волосся.

Що обіцяють

Для прикладу розглянемо відтінковий шампунь Естель Professional Curex Color Intense «Сріблястий» для холодних відтінків блонд. На офіційному сайті пишуть, що шампунь володіє м'яким очищаючим дією, і за рахунок блакитних і фіолетових пігментів призначений для нейтралізації жовтих і посилення сріблястих відтінків у світлих волоссі (природних і забарвлених). Крім того входить до складу провітамін В-5, надає зміцнюючу дію на волосся і забезпечує їм еластичність.

Склад

Вода, натрію лауретсульфат, діетаноламід, кокамідопропілбетаїн, деціль глікозид, гідролізований протеїн пшениці, полікватерніум-44, гексілдеканол, Bis-PEG-18 метиловий ефір діметілсілан, натрію хлорид, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон, лимонна кислота, віддушки, acid violet 43.

Опис компонентів складу

Миюча формула

У складі відтіночним шампуню Естель Досить стандартний набір ПАВів для шампунів мас-маркет нижньої і середньої цінової категорії. Основний миючий засіб - лауретсульфат натрію, трохи пом'якшений кокамідопропілбетаїн. Деціль глікозид - м'який ПАР, використовуваний в дитячих засобах, пом'якшувальний і піноутворюючий засіб. Діетаноламід - звичайний загусник і піноутворювач з категорії дешевих, але досить м'якої дії ПАВів.

Миючий склад відтіночного шампуню за рахунок деціль глікозиду, можливо, трохи більш щадний, ніж зазвичай в шампунях для жирного волосся, але не підійде для ослаблених, пошкоджених і сухого волосся, що січеться.

Інші компоненти

Гідролізований протеїн пшениці - поживний і зміцнюючий компонент, призначений для підтримки амінокислотного балансу шкіри, поліпшення структури волосся.

Гексілдеканол - зволожуючий, структуроутворюючий і пом'якшувальний компонент.

Bis-PEG-18 метиловий ефір діметілсілан, поліквантеріум-44, лимонна кислота - кондиціонуючі добавки.

Метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон - досить сильні консерванти і антибактеріальні препарати. У складі припустимі в концентрації не вище 0,1%. У деяких випадках можуть викликати алергічні реакції у людей з чутливою шкірою.

Acid violet 43 - кислотний водорозчинний аніонний барвник, призначений для тимчасового (до 6-8 разів миття голови) фарбування волосся. В даному складі відтіночного шампуню Естель концентрація його досить незначна, так як він стоїть останньому в списку, так що можливий тільки легкий тонуючий ефект. Він же додає шампуню насичений фіолетовий відтінок. За інструкцією, в залежності від необхідної інтенсивності фарбування, засіб потрібно тримати на голові 1-3 хвилини.

А от заявлений в рекламі провітамін В-5 (він же Д-пантенол), покликаний пом'якшувати волосся і надавати їм еластичність в переліку компонентів не виявлений.

Висновки

Відтіночний шампунь Естель має стандартний миючий склад, що використовується у більшості засобів для повсякденного догляду за волоссям категорії мас-маркет. Барвний ефект виражений не дуже явно і підійде тільки для легкої коректування кольору. Існує ймовірність, що відтінковий ефект з'явиться не відразу і для підтримки вимагає регулярного використання. Підходить для жирного або нормального волосся, але після миття бажано наносити ще й кондиціонер. При тривалому застосуванні існує ймовірність, що шампунь почне сушити волосся. Для проблемного, сухого, крихкого і пошкодженого волосся даний засіб використовувати не варто.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Щадний засіб для фарбування волосся - відтінковий шампунь "Ірида" може не пощадити не тільки ваше волосся, але і шкіру голови і навіть засоби особистої гігієни ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика