Відтіночний шампунь Ірида - відгуки

шампунь iridaОскільки при покупці товару, дуже багато хто орієнтується на відгуки, розглянемо найбільш часто зустрічаються зауваження. Про шампунь Ірида відгуки можна зустріти самі різні, ми вибрали для аналізу найбільш характерні і часто зустрічаються з них.

1. Дає надійний стійкий колір. У цьому відношенні Шампунь Ірида, відгуки це підтверджують, дійсно відповідає обіцянкам на офіційному сайті.Але з тих же відгуків випливає, що відбувається стійке фарбування не тільки волосся, а і шкіри, рушників, сантехніки на які потрапила фарба.

2. Неприємний запах. Це не дивно, так як значна частина барвників відноситься до ароматичних сполук, правда їх аромат залишає бажати кращого і шампунь Ірида тут не виняток.

3. Волосся стали сухими, їх неможливо нормально розчесати . Невже хтось розраховував отримати і фарбу, і шампунь, і кондиціонер в одному флаконі і за мінімальну ціну? Дивимося на склад шампуню - природно, він буде сушити волосся, але проблема вирішувана за допомогою кондиціонерів та поживних масок для волосся.

4. Хотіла один відтінок, а отримала інший. Такі претензії можна знайти до будь-якого красящему засобу, подивіться відгуки про будь відтінків шампуні. Жодна фарба не дає 100% той колір, що зображений на упаковці, там же спеціально вказують, що відтінок може відрізнятися від заявленого, та й реакція на фарбування біля кожних волосся індивідуальна. Краще проявити терпіння, і попередньо протестувати фарбу на окремій пасма, щоб потім не розчаровуватися.

Висновок

Якщо брати до уваги справжні відгуки, а не рекламні яких, до речі сказати, шампунь відтінку Ірида зібрав чимало, можна зробити той же висновок що і в огляді даного засобу - продукт досить жорсткий і може пошкодити навіть здорове волосся, не кажучи про схильних до сухості.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Як додати об'єм волоссю - цим питанням задаються мільйони жінок і чимало чоловіків. Багато з них намагаються вирішити цю проблему, використовуючи шампуні для збільшення об'єму. Але як він діє? Чи безпечний він для волосся? Чи можна...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика