Як розчісувати волосся

На жаль, на просторах колишнього СРСР знайдеться трохи сімей, де у кожного є свій гребінець, яким ні за яких обставин не скористається інший член сім'ї. Частенько у ванні або в коридорі біля дзеркала лежить одна масажна щітка або гребінь, якими перед виходом з будинку нашвидку упорядковують своє волосся усе сімейство вже не один рік.

Правильним буде співвіднести культуру використання, наприклад, масажної щітки з культурою використання щітки зубної – у кожного члена сім'ї особиста щітка, завжди чиста і у міру зносу замінювана на нову щітку. До зносу головним чином схильні масажні щітки, кінці щетин у яких захищені полімерними кульками. З часом ці кульки відпадають, і щетини починають дряпати шкіру. Також іноді на гребінцях з рогу і дерева з'являються вищерблені ділянки, які можуть пошкодити волосся при розчісуванні.

Мити гребінець бажано після кожного використання, особливо якщо волосся жирне. Звичайне рідке мило прекрасно відмиває гребінець. Масажні щітки мити буде простіший, якщо скористатися старою зубною щіткою або помазком для гоління. Якщо Ви лікуєтеся від лупи, тоді бажане під час лікування розчісуватися гребенем – його простіше надійно відмити. Після миття голови з лікувальним шампунем від лупи, перш ніж розчісувати волосся, завантажте гребінь на 5-10 хвилин в розчин цього шампуню. Якщо цього не зробити, то при розчісуванні уся шкідлива мікрофлора повернеться назад. А у зв'язку з тим, що шкіра голови після миття буде практично не захищена – розмножиться дуже швидко.

Найбезпечніші для волосся і голови масажні щітки з дерев'яними зубчиками. Дивіться фото. Вибираючи такий гребінець, зверніть увагу на якість поліровки: чим воно краще, тим довше прослужить інструмент. На дерев'яних зубчиках не повинно бути ніякого покриття. Але володарям довгого і густого волосся вони можуть не підійти. Пластикові щітки і гребені дуже зручні і легко миються, але можуть електризувати волосся. Найголовніше для будь-якого гребінця щоб зубчики не були гострими і були абсолютно гладкі. Не економте: неякісний виріб вже через 3–4 місяці покриється щербинами і почне видирати волосся.

Тепер перейдемо безпосередньо до розчісування. Найголовніше — відразу ж після того, як були віджаті або просушені рушником волосся (саме просушені витирати волосся відразу після миття не можна), особливо довгі, ні в якому разі не розчісуйте їх. Волосся добре вбирає вологу, що його обважнює і крім того волога шкіра погано їх утримує в собі. Так що при розчісуванні вологого волосся дуже легко вирвати з коренем здорове волосся. Тому розчісувати волосся бажано після того, як воно трохи підсохнуло.

Час сушки волосся, після якого можна його розчісувати, не боячись пошкодити, обратно пропорційно його довжині і товщині. Тобто коротке (до 2 см) і тонке волосся можна розчесати практично відразу після миття і просушування рушником. Головне використати масажну щітку з дерев'яними зубчиками. Вона оптимально підходить для такого волосся і ніжно відноситься до слабо захищеної після миття шкіри голови.

Довге волосся, що збилося і сплутане потрібно обережно розібрати руками, віджати його між кінцями рушника і залишити розбещеним до повного висихання. Довге волосся слід розчісувати гребенем, починаючи з кінців і поступово піднімаючись до кореня. Рухи розчісування при просушуванні мають бути особливо повільними і обережними, а не швидкими і лютими, як це буває у деяких.

Не схильне до жирності волосся, можна розчісувати так часто, як вам цього хочеться. Головне робити це правильно. Розчісуючи, можна опустити голову. Це поліпшить кровопостачання шкіри голови, у результаті у волосяних сосочках відкладається додаткова кількість поживних речовин, волосся зміцнюється, набирає силу і здоров'я, краще ростуть.

При розчісуванні волосся необхідно чергувати рухи гребінцем з погладжуванням волосся долонею вільної руки. Один рух гребінцем, а услід друге - долонею. Погладжувати впродовж декількох хвилин можна і волосся, і після розчісування. Це розподіляє шкірне сало по усій довжині волосся, і воно роблеться блискучим, еластичним і міцним.

Завжди при розчісуванні рухи мають бути плавними, неквапливими. Навіть якщо Ви дуже поспішаєте. Краще втратити зайвих одну-дві хвилини, адже більше насправді це і не займе, чим вирвати або ослабити здорове волосся. Інакше безрозсудно скаржитися на порідшання волосся, бо таким поводженням з волоссям ви грубо порушуєте елементарні правила по відходу за ним.

Чим відрізняється бальзам від кондиціонера, чи є між ними істотна різниця? Чи варто купувати всю косметичну серію відразу або достатньо обмежиться просто шампунем? Як діє ополіскувач і як діє кондиціонер? Які компоненти в складі...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика