Як відучити волосся від частого миття

волоссяУ силу різних причин багато людей миють голову частіше, ніж їм хотілося б. Хоча всупереч розхожій думці, далеко не кожен може мити голову раз на тиждень. Все залежить від типу волосся. Ті, хто миють голову часто, через день або кожен день, швидше за все, мають тип волосся схильні до жирності. Головне розібратися - чи є такий тип волосся нормою, або він змінився в силу деяких причин.

Правильно визначити свій генетичний тип волосся потрібно для того щоб знати чи варто намагатися відучувати волосся від частого миття і яких результатів можна очікувати.

Волосся генетично схильні до жирності

Якщо проміжок між миттям голови становить два дні - це найкраще, чого можна домогтися при такому типі волосся. Навіть якщо Ви миєте голову через день це взагалі-то теж непогано. Якщо ж Вам доводиться мити голову щодня, і буває, що вже в другій половині дня волосся виглядає сальними, варто спробувати підкоригувати частоту миття.

Незважаючи на всі проблеми, які приносить жирна шкіра, є і хороша новина - зморшки на такій шкірі з'являються набагато пізніше, ніж на будь-який інший!

Генетично нормальне волосся

Якщо Ви миєте голову раз на чотири-п'ять днів, це хороший результат. Наврядчи вдасться його поліпшити. Якщо мити голову потрібно через два дні на третій, це теж не привід намагатися збільшити проміжок між миттям. Головне намагатися більше не скорочувати час між миттям голови. Якщо ж Ви миєте голову через день або кожен день, то, мабуть, варто спробувати.

Генетично схильні до сухості волосся

Як правило, ніхто не миє таке волосся щодня. Нормою для волосся генетично схильних до сухості було б мити раз на тиждень. Однак, найчастіше, якщо звикання до частого миття мало місце, таке волосся миють раз в три-чотири дні. Такий проміжок між миттям голови цілком припустимий, і тільки Вам вирішувати чи варто його коригувати. Головне як завжди стежити за тим, щоб проміжок не почав скорочуватися і вчасно вжити заходів.

Якщо волосся почало жирна швидше

Якщо Ви раптом помітили, що волосся швидше стають жирними, терміново змініть шампунь. Переважно використовувати прозорі легкі шампуні, не містять силіконів і пережірівающіх агентів. Виберіть два види шампуня, які Вам підійдуть, і чергуйте їх один з одним. Використання бальзамів-кондиціонерів вкрай небажано. Також зверніть увагу на своє харчування, чи не стало в меню більше жирної і гострої їжі, ніж звичайно. Не почастішали запори або інші проблеми з шлунково-кишкового тракту.

волоссяЯкщо Ви все-таки зважилися...

Якщо ви хочете відучити своє волосся від частого миття, слід знати, що на це буде потрібно від одного до двох місяців, дивлячись яку програму Ви оберете. Потрібно відразу налаштуватися саме на такий термін. Якщо Ви не впевнені, що зможете так довго цим займатися, то не варто й починати. Всі муки будуть марними і не принесуть довгострокових результатів.

Сам принцип досить простий, потрібно місяць не мити голову взагалі. Якщо Вам вдасться це витерпіти, то згодом зможете мити голову відповідного до Вашого генетичному типу волосся.

Перший варіант - просто зібратися з духом і протягом місяця не мити голову.Робити це краще взимку. Влітку в спеку дуже важко виносити немиті, сальні волосся. Крім того перебуваючи на вулиці, можна приховати свою сальну шевелюру під шапкою.

Другий варіант - поступово збільшувати проміжок між миттям голови, наприклад, множачи на два.Тобто якщо Ви миєте голову щодня, то наступного разу помийте через два дні, потім через чотири, вісім і так далі поки не дійдете до місячної перерви. Цей спосіб займає більше часу, але дає можливість шкірі відвикати поступово. Що в свою чергу зменшує ступінь неприємних відчуттів, які супроводжують весь процес.

Що Вас чекає в процесі

У міру засалювання, шкіра скальпа почне свербіти і чухатися, швидше за все, з'явиться лупа, в окремих випадках з'являються великі хворобливі прищі під волоссям. Під час розчісування буде випадати більше волосся, ніж зазвичай, оскільки покриті надлишковим салом волосся стає важким. Але розчісувати потрібно щодня, це трохи заспокоїть шкіру. Крім того, в процесі розчісування, шкірне сало рівномірно розподілитися по волоссю і воно буде мати більш презентабельний вигляд, з'явиться об'єм. Також, розчісуючи волосся, можна видалити частину лупи.

Якщо після всього, що тут написано, Ви все-таки зважитеся спробувати відучити своє волосся від частого миття, значить, Ви вольова людина і все у Вас вийде. Бажаємо успіху в цій нелегкій справі!

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Нерідко люди помилково відносять свій тип волосся до тієї чи іншої групи. Відбувається так тому, що багато нюансів, що впливають на грамотну оцінку типу волосся, залишаються невідомими. А якщо тип волосся визначений невірно, то й кошти...

 

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика