Японські шампуні

японські шампуніВідома як країна висхідного сонця Японія дивно тонко поєднує традиції і сучасність. У всякому разі, так прийнято думати в Росії. У будь-якому випадку це такий же «штамп», як і те, що японське це обов'язково хороше. Цими штампами і оперують люди, які просувають японські шампуні в Росії і Україні.

Міфи і сувора реальність

Переглядаючи інформацію, розміщену на різних ресурсах щодо японських шампунів деколи натикаєшся на абсолютно маячні тексти, розчулює, наприклад, висловлювання такого плану, що японський шампунь на 99% складається з натуральних речовин і не містить консервантів. Хоча зерно істини тут є, оскільки всякий рідкий шампунь з тих, що продаються в магазинах, приблизно на 70% складається з води. Це єдине натуральне речовина, яка містить будь-який шампунь незалежно від місця виробництва.

Крім того шампуням з цієї країни приписують якийсь особливий вплив на волосся завдяки якому вони стають особливо шовковистим, НЕ сплутуються і виглядають приголомшливо. На думку авторів таких висловлювань, все це завдяки дивовижним травам які збирають на території Японії та Китаю, а так само якимсь загадковим морським мінералам. Але наші постійні читачі знають, чия це заслуга насправді.

Три шампуню

Не будемо голослівними і перейдемо безпосередньо до фактів. Для короткого опису обрані три найбільш популярних виробника японських шампунів.

Shiseido Tsubaki. За даними Яндекса найпопулярніший бренд серед шампунів з цієї країни в Росії. Шампунь дійсно не схожий за своїм складом на звичні для нас Європейські або Російські шампуні. Хоча основна різниця не в самих компонентах, а в їх поєднанні один з одним і кількості.

Незважаючи на те що, миюча композиція складена на основі все того ж лауретсульфата натрію в неї входять також і ряд зі-ПАР, які всі разом дуже рідко використовуються в звичайних для нас шампунях. Теж можна сказати і про компоненти, що відповідають за зовнішній вигляд волосся. В цілому шампунь вийшов досить цікавим, хоча ні про яку натуральності або відсутності консервантів говорити не доводиться. 

Lebel. Другий за популярністю бренд серед Російських любительок японських засобів по догляду за волоссям. Найбільш популярна серія шампуню від даного бренду - Proedit. Також варто відзначити, що адміністрація сайту lebel.ua активно просуває дану марку в Україні, розхвалюючи шампунь, буквально забуває про здоровий глузд. Не вистачає тільки історії про японських дів і гору Фудзіяма. Теж можна сказати і про ціноутворення - 55 $ в середньому за 330 мл шампуню серії Proedit явний перебір.

Один з шампунів з серії Proedit - Soft Fit вже був героєм докладного огляду. У рамках даної статті, варто відзначити, що на відміну від Tsubaki, миюча композиція складена без участі SLES, однак ні про яку натуральності тут також не може бути й мови, як і про відсутність консервантів.

шампуни из японииKracie. Завершує огляд третій за популярністю серед росіянок шампунь під брендом «Kracie». Для прикладу використовуємо досить відомий продукт цієї марки шампунь Kracie Silk зволожуючий з шовком.

Судячи з складом, Перед нами шампунь нічим крім гарної пляшечки і зручного дозатора (фішка багатьох японських шампунів) особливо не цікавий.

Миюча формула на основі лаурилсульфата натрію щедро розбавлена великою кількістю більш м'яких ПАР, що злегка веде його у бік від звичайного мас-маркету. Відсутність силікону в складі з лишком компенсується потужними консервантами зокрема метілпарабеном.

Відгуки про нього також досить суперечливі, проте більшість сходиться на тому, що особливо шовкового і доглянутого волосся від нього чекати не варто.

Висновок

Шампуні з Японії, як і з будь-якої іншої країни абсолютно різні. За великим рахунком, весь галас навколо них не більш ніж вдалий PR хід, щоб розворушити ринок, після вже злегка набила оскому теми органічних і натуральних засобів для догляду за волоссям.

До честі японських виробників шампунів варто відзначити, що вони, на відміну від тих, хто просуває їх бренди на території Росії і України, не пригощають своїх покупців казками про зміст 99% натуральних речовин у складі, відсутності консервантів і тому подібними дурницями.

Знайомі нам товари з Японії достатньо технологічні і йдуть в ногу з часом, те ж саме можна сказати і про шампуні, розроблені в цій країні. Основні компоненти складу, це сучасні синтетичні речовини, як правило, високої якості. Тому японські шампуні цілком підійдуть людям не зацикленим на натуральній косметиці, шукати яку в магазинах також дивно, як і чорну кішку в темній кімнаті.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика