Закордонні виробники шампунів не поспішають в Україну

виробництво шампунюВеликі міжнародні гравці, що займаються виробництвом різної косметики для догляду за волоссям, з великою увагою ставляться до Росії в якості майданчика для розміщення нових виробничих комплексів, при цьому ігноруючи Україну.

Аналіз виробництва шампунів в Україні

Помічено, що ні до, ні після світової фінансової кризи, міжнародні корпорації - виробники шампунів, не вкладали грошей в заводи в Україні і не запускали нових виробничих ліній.

Міжнародні косметичні концерни сприймають Україну лише як ринок збуту продукції

Їх діяльність обмежувалася лише відкриттям представництв і філій, а так само дистриб'юторських офісів і досить активною рекламою, спрямованою на просування своєї продукції, витрати на яку досить значно впливають на ціну шампуню .

Якщо розглядати подібний стан речей з точки зору комерційної вигоди, то все, що досі робилося великими виробниками шампунів , цілком і повністю виправдано. Адже велика частина їхніх виробничих потужностей базується в Росії, на досить близькій відстані від нашої країни.

Виробництво шампунів в Україні: думка експерта

За словами директора українсько-болгарського ТОВ «Пірана» Дмитра Болдирєва, подібна ситуація обумовлена економічними факторами, одже великі корпорації скуповують заводи в тих регіонах, де вони мають найбільш великі ринки збуту.

- Унаслідок того, що український ринок приносить тільки 20-25% від загального обороту коштів на аналогічному ринку північного сусіда, розміщення заводів у нас було б доцільним лише при гарантованому багаторічному пільговому митному режимі з Росією. Є й інший варіант: жорстка економія на виробництві, так як переважна більшість українських виробників шампунів випускають товари, що відносяться до нижнього цінового сегменту. Але такий сценарій розвитку подій малоймовірний, - зазначив пан Болдирєв.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Використовувати шампуні на кожен день доводиться людям з волоссям схильними до жирності. На жаль, для багатьох людей часте застосування шампуню і щоденне застосування шампуню означає одне і те ж. Але чи так це насправді? Як реагують...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика