Чистота з бруду

мытье без шампуняМиття без шампуню - вкрай модна тенденція, але американський хімік Девід Уитлок пішов ще далі. Спільно з компанією AOBiome він розробив засіб, названий "Мати-бруд". Вчений заявив, що бактерії, що мешкають в каналізаційних трубах, при нанесенні на шкіру поглинають аміак і сечовину, що виділяється через пори. На цьому принципі заснована дія.

Поделитесь полезной информацией:

 

Незважаючи на оптимізм, Девід Уитлок не спокушається, адже засіб ще не тестувалася на людях, які приймають душ. Найближчим часом він зі своєю командою планує провести тестування на акне - шкірної запальної хвороби, відомої як вугрі.

Учений не закликає громадськість взяти з нього приклад і перестати митися. Він вважає, що "Мати-бруд" зможе стати додатковим засобом для догляду за шкірою.

Поделитесь полезной информацией:

 

Виявляється, для того щоб домогтися ефекту тільки що вимитого волосся, зовсім не обов'язково мити їх, стверджує Barbara Palvin.

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика