Доля готельного шампуня

флакон шампуняЧи замислювалися ви коли-небудь, що відбувається з залишками шампуню і мила в готелях? Кілька років тому ця думка прийшла в голову Шону Сіплеру, який в силу своєї роботи проводив в готелях більше половини року. У кожному він залишав ледь розпочаті флакони шампуню і майже недоторкане мило. Відповідь виявилася простою - їх просто викидали. Виявляється, тільки американці викидають близько мільйона шматків мила щодня. І це в той час, коли 2,7 млрд людей по всьому світу не мають доступу до найпростіших засобів гігієни. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 1,5 млн дитячих смертей щорічно можна запобігти, якщо просто дати дітям можливість мити руки. Погодьтеся, викидати мило в такій ситуації - злочинне марнотратство.

Шон Сіплер вирішив взяти ситуацію під контроль і відкрив фірму «Clean The World», в рамках якої готелі-партнери віддають залишки мила і шампунів нужденним дітям. Мило дезінфікується і формується в трьох великих центрах з переробки, які належать «Clean The World». Завдяки партнерству з Hilton Worldwide (ГВР), Starwood Hotels & Resorts (HOT), Marriott International (MAR), IHG (IHG), Best Western, Hyatt (Н), Walt Disney World (DIS), Las Vegas Sands (LVS) і Caesars Entertainment (CZR) «Clean The World» пожертвував 25 млн шматків мила в понад 100 країнах. Скільки життів вони врятували - можна тільки гадати.

Поделитесь полезной информацией:

 

Сербські вболівальники дуже своєрідно проявляють свою турботу про улюблену команду. Ось недавно, наприклад, подарували все членам команди по тюбику шампуню. Але хлопці не надто зраділи подарункам, може марка не підійшла, а може ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика