Мисливці за волоссям

волосы кража

У Венесуелі справжня паніка - там орудують банди викрадачів волосся.

Бандити, озброївшись довгими і страшними ножами, залишають бідних жінок майже без волосся. Збувають злочинці свій товар у місцеві салони краси за добрі, за мірками цієї країни, гроші. Там кучері нещасних жертв ретельно обробляють, а потім застосовують для нарощування волосся або виготовлення перук.

Жителі Венесуели дуже стурбовані цією подією; намагаються ховати волосся під головними уборами, особливо в місті Маракайбо. Президент країни Ніколас Мадуро закликав поліцію контролювати ситуацію і сконцентруватися на боротьбі зі зловмисниками.

Факт того, що у Венесуелі йде полювання за волоссям, став загальновідомим ще з літа. Такому бандитському угрупованню жителі міста придумали досить оригінальне прізвисько «піран'ї». Шкода, що в цій країні крадіжка волосся не переслідується законом, тому злочинців буде дуже складно залучити до судових розглядів.

Поделитесь полезной информацией:

 

Минулого володарка шикарних довгого волосся судиться з мережею гіпермаркетів Walmart, вимагаючи відшкодувати їй моральну шкоду, отриманий через необхідність обстригти волосся, так як вони були пошкоджені шампунем з цього магазину в...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика