Наркотики в... шампуні?

флакон шампуня

Останнім часом не рідкістю стали спроби передачі наркотичних речовин укладеним в флакон шампуню. Такі випадки були зафіксовані в Баку, Тамбові, Керчі, Маріуполі та інших містах. Наркотики герметично упаковують і ховають у флаконах гігієнічних засобів родичі і друзі ув'язнених.

Ймовірно, вони не замислюються про те, що в разі невдачі вони ризикують не тільки долею ув'язненого, а й своєю: на кожного "благодійника" в таких випадках заводять кримінальну справу. У кримінальному кодексі України таких випадків відповідає 307 стаття, частина 2 - «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

А може, це такий витончений спосіб опинитися ближче до близької людини? ..

Поделитесь полезной информацией:

 

Минулого володарка шикарних довгого волосся судиться з мережею гіпермаркетів Walmart, вимагаючи відшкодувати їй моральну шкоду, отриманий через необхідність обстригти волосся, так як вони були пошкоджені шампунем з цього магазину в...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика