Навіщо канадці заморожують волосся?

конкурс волос

Раз на рік жителі та гості штату Юкон збираються в місті Вайтхорс, столиці штату, і заморожують свої волосся. Навіщо? Можливо, це черговий оригінальний спосіб догляду за волоссям? Ні, все просто: це конкурс, який щорічно організовує термальний курорт Takhini Хот-Спрінгс.

Учасники конкурсу волосся спочатку занурюються у ванну з 40-градусної водою, а потім вискакують на мороз. При 30 градусах нижче нуля волосся миттєво схоплюються льодом, створюючи химерні білі зачіски на головах у конкурсантів. Володар найкрасивішою крижаний "укладання" стає переможцем. Цього року головний приз склав всього 150 доларів, але власник курорту Ендрю Умбріч пообіцяв збільшити призовий фонд, якщо ЗМІ як і раніше будуть проявляти інтерес до конкурсу волосся. Цікаво, що цього року захід вперше викликало такий ажіотаж.

Втім, невеликий розмір призу анітрохи не засмутив переможців конкурсу цього року. Ними стала сім'я з Квебека, і на фотографіях вони виглядають по-справжньому щасливими. І це не дивно, адже перемога і приз - це абсолютно не головне.

Поделитесь полезной информацией:

 
Вот уж действительно Америка страна контрастов! Даже к шампуню американцы относятся по-разному, кто-то вообще им не пользуется, а кто-то не расстаётся с ним даже в самые решительные моменты своей жизни…

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика