Новий шампунь-бар в Токіо дозволить подрімати під час миття голови

шампунь-бар

Японія - це не лише країна «висхідного сонця», а й край незвичайних для російської людини традицій і модний течій. Чи можна собі уявити, як в самому центрі Москви офісні співробітники під час перерви заглядають не в сусіднє бістро, а в шампунь-бар? А ось в Токіо відвідування подібних закладів, схоже, стає популярною тенденцією.

У самому «серці» японської столиці серед хмарочосів, в районі Акасака, розташувався «Спеціальний шампунь-бар», який надає послуги з професійного догляду за волоссям з попутним релаксирующим масажем голови. Втомлені від офісної суєти японці зможуть стати відвідувачами цього поки що єдиного в своєму роді шампунь-бару під час обідньої перерви або після роботи для замовлення унікальної послуги «Сон під час миття голови». До слова сказати, з'явилася ця послуга в «меню» салону краси зовсім недавно, 1 червня 2014 року, але вже встигла завоювати велику популярність серед японського «офісного планктону».

Послуга включає миття голови кращими японськими шампунями і засобами по догляду за волоссям на вибір клієнта, а також приємний масаж голови, який гарантовано дозволить розслабитися і навіть подрімати протягом півгодини. В цілому, процедура триває 15 хвилин - 10 хвилин відводиться на миття голови, а ще 5 - на акупунктурний масаж, після чого голову обмотують теплим рушником і залишають клієнта в світі мрій.

Коштує таке задоволення 2.000 ієн за сеанс (приблизно 680 російських рублів або 235 українських гривень). Також можна замовити додаткову послугу - накладення «гарячої» пов'язки на очі для більш глибокої релаксації ще за 200 йен.

І що найважливіше: клієнтам обіцяють повернути гроші, якщо їм не вдасться розслабитися до повного стану комфорту і дрімоти.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика