Обережно: підробка!

3800 флаконів підробленого шампуню "Head and Shoulders" вилучили правоохоронні органи при обшуку підпільного цеху в Чернівцях.
Зловмисники - два брати - використовували імена відомих брендів. Вони закуповували дешеві товари, фасували та наклеювали впізнавані етикетки. Продаж вели через інтернет, тому невдачливі підприємці були спокійні. Крім підробленого шампуню "Head and Shoulders" зловмисники торгували підробленими порошком «Аріель», бритвеними станками "Gillete" і т.д.

Поделитесь полезной информацией:

 
Зараз злочинці затримані і очікують суду. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від десяти до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімальних доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Миколаївська компанія «Амальгама Люкс» вирішила через суд позначити своє ексклюзивне право на шампунь з сульсеном в Росії, наскільки це рішення правомірно читайте в нашій публікації

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика