Повністю вітчизняний шампунь не за горами!

ингредиент шампуней

У Томському державному університеті навчилися отримувати алантоїн - важливий інгредієнт безлічі шампунів, кремів і т.д. Він пом'якшує шкіру, сприяє регенерації тканин, омолоджує і загоює рани.

Виробництво аллантоина зазвичай пов'язане з утворенням токсичних відходів. Більше того, продукт, одержуваний при виробництві традиційними методами, сожержіт велику кількість домішок. Але томським вченим вдалося отримати більш чистий продукт, а спосіб, який вони при цьому використовували, не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Над технологією отримання аллантоина науковці та студенти ТГУ працювали три роки. Зараз вони готуються налагодити випуск алантоїн. У планах - виробництво 50 тонн речовини в рік.

Поделитесь полезной информацией:

 

Спочатку біотин призначався для прийому всередину (орально), а також у вигляді ін'єкцій для хворих з різними шкірними інфекціями в якості додаткової терапії. Але з недавнього часу його стали використовувати цілком здорові люди ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика