Шампунь «Ів Роше»

Шампунь Ив Роше

Французькі косметичні товари завжди користувалися успіхом в Росії і на Україні. «Ів Роше» - шампунь, який повільно, але впевнено завойовує свою частину ринку цих країн. Відноситься ця лінійка шампунів до середнього цінового сегменту і позиціонується як натуральна і органічна. Однак детальний аналіз цього шампуню показав, що «Ів Роше» дещо лукавлять ...

Розглянемо один з популярних шампунів - «Шампунь для стійкого кольору і блиску з екстрактом глоду» для фарбованого волосся.

Що обіцяють виробники

Шампунь не змиває фарбу, тому колір фарбованого волосся довго залишається яскравим і насиченим, незалежно від частоти миття. Також сказано, що шампунь живить і захищає волосся. Формула шампуню не містить силіконів, і волосся не утяжеляєтся. Цей опис шампуню представлено на французькому сайті «Ів Роше». На українському, російському та американському сайтах «Ів Роше» не поскупилися на більш детальну і красномовну інформацію. Наприклад, тут додано, що миюча основа складається з рослинної на 96-100%, в складі немає парабенів і барвників, і що формула шампуню повністю біорозкладністю, а флакон підлягає вторинній переробці. [Rekl249]

Щоб переконатися в правдивості цих тверджень, досліджуємо складу шампуню безпосередньо на самому флаконі:

ив роше состав

Тепер розберемо наявний склад:

Миючі компоненти

Основний миючий компонент представлений аніонним ПАР - лаурил сульфат - досить жорстким очищувачем. В якості сопа використані COCAMIDOPROPIL бетаїн, Cocamide MIPA і ПЕГ-7 гліцерил Cocoate, які є більш м'якими ПАВ і добре сумісні з Лауретсульфат натрію. У комплексі ці ПАР складають досить непогану миючу композицію, яка цілком підійде для нормального волосся, як і заявлено в описі шампуню. А ось якщо ваші волосся занадто пересушені, що цілком можливо після фарбування, то такий склад може погіршити ситуацію.

Рослинні компоненти

«Натуральний» імідж засобів марки «Ів Роше», шампунь якої в даному випадку містить всього один рослинний компонент, є не більш ніж маркетинговим ходом, прагнучи завоювати якомога більше любителів всього натурального. У складі згаданий - екстракт глоду (глід одноматочковий екстракт квітів), який, як завірено в описі, повинен запобігати утворенню вільних радикалів, викликаних діями сонячних променів.

Доглядають компоненти

Доглядає ефект забезпечують синтетичні полімери: дистеарат (пом'якшує, зволожує); Акрилатів сополимер (додає об'єм, захищає, створюючи плівку на волоссі, чим і забезпечує легкість розчісування); Polyquaternium-10 (кондиціонує, має антистатична дія, склеює кінчики волосся); Гуаргідроксіпропілтріаммонійхлорід (кондиціонує, зволожує).

Додаткові компоненти

Захист від сонця в даному шампуні покликаний забезпечувати етилгексил саліцилат. Контролювати рН - натрій гідроксиду і лимонної кислоти (лимонна кислота). Також в шампуні присутні: гліцерин, провітамін В5, вітамін Е.

Консерванти

В якості основного консерванту використаний натрію бензоату. Але що б не писали виробники і продавці продукції «Ів Роше» - шампунь, все-таки, містить у своєму складі один з видів парабенів - консервант сорбат калію (сорбат калію).

Висновок

Навіть якщо враховувати, що деяка зовсім невелика частина компонентів в даному шампуні має органічне походження, запевняти, що він складається з 90 або 100% натуральних і повністю біоразлагающейся речовин - абсолютно необгрунтовано. Миюча композиція на основі жорстких ПАР типова для шампуню мас-маркет. А натомість «страшних» силіконів наповнили шампунь іншими плівкотвірними речовинами, - які, загалом-то, принципово нічим не краще.

З парабенами у складі так само не все просто - його різновид нехай і в малій кількості, але присутній.

Єдине, чого ми не виявили, як і обіцяє виробник - це барвників. А перламутровий ефект забезпечує емульгатор дистеарат.

В цілому, продукт непоганий і, можливо, підійде для жирного або нормального волосся. А ось пересушені або пошкоджене волосся краще очищати більш м'якими шампунями.

Поделитесь полезной информацией:

 

Amazon одна з найбільших майданчиків в світі, де можна придбати практично все, що продається легально. Незважаючи на те, що Україні та Росії вони поки не працюють напряму, купувати товари там можна і з цих країн. Зокрема, на Amazon.com...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика