Шампунь Johnson & Johnson для дітей став ще краще

Johnson & JohnsonПредставники компанії в інтерв'ю журналістам «Нью-Йорк Таймз» (New York Times) розповіли, що, починаючи з травня 2014 року, вони запустять виробництво свого знаменитого дитячого шампуню по абсолютно новій формулі (на нових пляшечках має бути позначка "improved formula" - поліпшена формула).

Зокрема, тепер у складі дитячого шампуню Johnson буде відсутня формальдегід, який у багатьох покупців асоціюється з речовиною для бальзамування трупів. Незважаючи на те, що формальдегід - це натуральний хімікат, який можна знайти в безлічі фруктів, недавно уряд США визнало його потенційно небезпечним речовиною, здатним викликати рак при вживанні у великій кількості.

У компанії також підтвердили, що раніше в одній пляшечці дитячого шампуню Johnson процентний вміст формальдегіду було в 15 разів менше, ніж в одному яблуці, тому й стара формула не могла бути небезпечною для малюків. Також Johnson & Johnson пояснили, що виробники ніколи навмисно не додавали в шампунь формальдегід. Але у формулі була присутня добавка кватерніум-15 (Quaternium-15), яка з часом розщеплюється і виробляє формальдегід.

Також в покращеній формулі шампуню значно зменшиться вміст ще одного потенційно небезпечного для здоров'я хімікату - 1,4 діоксан (1,4-dioxane). Крім дитячого шампуню Johnson, обидва компоненти будуть повністю або частково замінені в більш ніж 100 косметичних продуктах, що випускаються Johnson & Johnson. До 2015 року компанія планує видалити всі шкідливі хімікати і добавки з потягів продуктів всіх своїх косметичних ліній, включаючи товари брендів Neutrogena і Clean & Clear.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Ціна товару це, мабуть, перше, що хвилює споживача. Але з чого вона складається, і чи завжди виправдана висока ціна на той чи інший шампунь або кондиціонер? Чи можна за невисоку ціну придбати якісний товар? Чи варто переплачувати за...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика