Шампунь від расизму

реклама шампуняСьогодні France Télévisions опублікувало на своєму каналі на YouTube незвичайний рекламний ролик. На перший погляд - звичайна реклама шампуню, тільки от шампунь не рядовий. Виробник не обіцяє ні моментального відновлення пошкодженого волосся, ні позбавлення від лупи, ні збереження кольору. Замість цього головний герой ролика зцілюється від расистських думок.

Поделитесь полезной информацией:

 

Проблема расизму - один з найбільш страшних недуг сучасного світу взагалі і Франції зокрема. Соціальна реклама від Electron Libre productions і режисера François Goetghebeur висміює расистські настрої як ганебне захворювання, закликаючи людей до здоров'я.

Виявляється, для того щоб домогтися ефекту тільки що вимитого волосся, зовсім не обов'язково мити їх, стверджує Barbara Palvin.

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика