Шампунь від... волосся?!

шампунь wen

У США розгорівся скандал: сотні жінок з 40 штатів подали до суду на відомого стиліста Чеза Діна. Вся справа в його новій розробці - шампуні Wen. Реклама обіцяє дівчатам ефект салонного догляду, але на ділі жінки просто облисіли. Можливо, під "доглянутим виглядом" стиліст мав на увазі блискучу лисину, але лаври Брюса Вілліса - явно не те, чого чекали американки. Ситуація посилюється тим, що рекламували серію Wen популярні актриса Алісса Мілано і модель Брук Шилдс - Чез Дін є їх особистим стилістом. Шевелюри знаменитостей не постраждали, що наштовхує на думку, що своїм підопічним стиліст Wen не рекомендує.

Шампунь Wen - недешеве задоволення (бл. 30 доларів за флакон), і купуючи його, дівчата сподівалися побачити в дзеркалі гарне волосся. Але від лисини, яка з'явилася через пару тижнів, багато з них впали в депресію. Про це вони розповідають у відгуках в соцмережах. Так, одна дівчина розповіла, що ледь не втратила роботу, адже волосся для моделі - це дуже важливо. "Цей шампунь зруйнував моє життя", - написала вона. Все це дівчата вказують як матеріальний і моральний збиток у позові.

Компанія Guthy-Renker - виробник косметики для волосся Wen - заробила вже понад 100 мільйонів доларів на здоров'ï та красі довірливих американок. У той же час, представники компанії заперечують свою провину, стверджуючи, що проблеми зі здоров'ям позивачів ніяк не пов'язані з використанням шампуню. Чим закінчиться історія, покаже час, а зараз ми можемо тільки побажати дівчатам відновити своє волосся і отримати справедливу компенсацію.

Поделитесь полезной информацией:

 
Що продають в Чернівцях під виглядом шампуню? Про це стало відомо...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика