Шампунь від вошей став героєм судового розгляду

шампунь від вошейФедеральна комісія з торгівлі США заявила, що творцям популярної косметичної серії засобів із захистом від вошей Lice Shield вдалося полюбовно залагодити судову тяжбу про шампунях, яка звинувачувала компанію в створенні неправдивих рекламних роликів, що вводили в оману американців.

Косметична компанія Lornamead погодилася заплатити штраф у розмірі $ 500,000 і вилучити з ефіру телеканалів рекламні ролики, які стверджують, що їх шампуні від вошей гарантують захист від зараження цими паразитами.

Як виявилося, у компанії не було ніяких підтверджених доказів тому, що їх шампуні та спреї, випущені під маркою Lice Shield (в пер. «Захист від вошей), дійсно здатні надавати ефект захисту від появи цих паразитів. Проте, в одному з рекламних роликів про цю серії косметичних засобів стверджувалося, що ефект захисту від головних вошей був «науково підтверджений». Федеральна комісія з торгівлі спростувала це твердження, і заявила, що для легального випуску подібної реклами компанія повинна була провести, як мінімум, одне клінічне дослідження, яке підтверджує рекламований ефект від використання шампунів від вошей.

Представники компанії вирішили не зраджувати справу розголосу. Швидко владнавши справа в суді, вони відмовилися коментувати ситуацію, що є, як мінімум, підозрілим і змушує засумніватися в якості всіх шампунів і засобів для волосся, що випускаються компанією.

Нагадаємо, що компанія випускає кілька досить популярних косметичних ліній в США і Європі, включаючи шампуні Finesse і лаки для волосся Aqua Net. А серія шампунів з захисту від вошей Lice Shield, незважаючи на заборону неправдивої реклами на ТВ, все одно продовжує продаватися в супермаркетах CVS, Wal-Mart, Rite Aid по всій території США.

Шкода тільки що подібна практика не скоро працюватиме в Росії, оскільки в цьому випадку деякі виробники ґрунтовно б поповнили федеральний бюджет.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Косметичні шампуні від лупи не даремно так називаються. Ефект від застосування таких шампунів від лупи косметичний, тимчасовий. До тих пір поки Ви використовуєте косметичний шампунь від лупи. Але чому тоді саме такі шампуні найчастіше...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика