Щодо пива?..

шампунь с пивом

Давно пішло час брутальних немитих самців. Сучасний чоловік елегантний і ретельно стежить за собою. Але виробники косметичних засобів як і раніше приділяють максимум уваги прекрасній половині людства. Відомий бренд пива Carlsberg бореться з несправедливістю і пропонує чоловікам митися ... пивом.

Так-так, і це не жарт. Carlsberg випустив лінійку чоловічих косметичних засобів Beer Beauty, до складу яких входить оригінальне пиво Carlsberg. Своє оригінальне рішення представники компанії пояснюють користю інгредієнтів, з яких готується пиво: ячменю, хмелю і дріжджів. За запевненням пивовара Еріка Лунда, кожен флакон містить півлітра справжнього пива Carlsberg.

Шампунь з пивом Carlsberg стане не лише чудовим косметичним засобом для чоловіків, але і елементом стилю. Флакони серії виконані у фірмовому зеленому кольорі бренду Carlsberg з логотипом компанії. Всі написи на флаконі надруковані лаконічним шрифтом і поєднуються із загальним мінімалістичним стилем упаковки. Сподіваємося, що скоро і наші чоловіки зможуть придбати новинку.

Поделитесь полезной информацией:

 
Цілих три роки науковці та студенти Томського державного університету працювали над технологією отримання алантоїн. Але таких результатів не очікував ніхто...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика