Шампунь зганьбив Ліенн Раймс

сухой шампунь

Що б Ви зробили, якби під час польоту раптово зпрацювала пожежна сигналізація? Краще навіть не уявляти, правда? А ось попутників Ліенн Раймс довелося відчути це на собі. Відома співачка зробила жахливий переполох, включивши пожежну сигналізацію. На щастя, тривога виявилася помилковою. Так у чому ж справа? Невже це був невдалий жарт? А може, співачці просто не вистачає уваги?

Ні, ні і знову ні. Ліенн просто хотіла привести себе до ладу - погодьтеся, цілком природне бажання для жінки. Тому вона вирішила скористатися сухим шампунем. Саме на нього і зреагували датчики, налякавши не тільки міс Раймс, а й усіх, хто перебував разом з нею. Звикла до публічності співачка нічим не видала неспокою і гідно пройшла перед камерами в аеропорту. Її самовладанню можна позаздрити, адже що може бути гірше такої незручної ситуації в громадському місці.

Поделитесь полезной информацией:

 

Одкровення відомої співачки про свій підхід до догляду за волоссям. Чи права Адель (Adele), ігноруючи ради косметологів і вибираючи свій варіант? І чим вона все-таки миє голову і чи миє чи взагалі ...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика